+ 49 1521 6957 862

Patronat medialny

Zakończone sparingi :

31.01.2009 w sobotę nasi seniorzy rozegrali pierwszy sparing z Piastem Gorzów Śląski ( klasa A - grupa : Opole I )
Mecz zakończył się wynikiem 6 - 5 dla naszej drużyny,do przerwy (1-3) dla Piasta.Widzów około 25.

14.02.2009r. ( SOBOTA - godzina 14.30) - Piast Gorzów Śląski - Motor Praszka ( klasa A - grupa : Opole I )
Mecz nie odbył się w Gorzowie Śląskim ponieważ gospodarze zjawili się w na boisku w sześcioosobowym składzie.

15.02.2009r. - nasi seniorzy rozegrali kolejny sparing tym razem z Naprzód Ostrowy ( klasa A - grupa : Częstochowa I ).
Mecz zakończył się wynikiem 5 - 3 dla rywali,do przerwy nasza drużyna prowadziła 3 - 0.

21.02.2009r. w sobotę,piłkarze Motoru wygrali w grze kontrolnej z LZS Rudnikami 8 - 4,do przerwy był remis 2-2. Rywal z którym to nasz zespół rozegrał mecz towarzyski występuje obecnie w klasie B (grupa : Olesno) i jest liderem.

Motor Praszka 8 - 4 LZS Rudniki

Bramki dla Motoru zdobyli :

Mateusz Kucia (3),Przemysław Toborek (3),Maciej Stochniałek (1),Oskar Langner (1)

Bramki dla Rudnik zdobyli :

Mateusz Stasiak,Rafał Zaremba,Grzegorz Zaremba,Karol Włóka.
28.02.2009r. - ostatniego dnia lutego rozegrany został sparing numer 4 pomiędzy Motorem Praszka a Victorią Skomlin. Mecz rozgrywany był 3x30 minut i zakończył się wynikiem 2 - 1 dla naszego IV ligowego zespołu.Pierwszą bramkę w pierwszej połowie meczu zdobył Maciej Stochniałek (Motor Praszka).Kolejne bramki padły w III połowie meczu w której to do remisu doporowadził zawodnik Victorii Skomlin Piotr Włodarczyk a bramkę na 2 - 1 strzelił pod koniec meczu Przemysław Toborek.

7.03.2009r. - Motor Praszka 0 - 0 Płomień Kuźnica Marianowa - (Klasa A - grupa : Częstochowa II )

14.03.2009r.w sobotę w Praszce,rozegrano ostatni sparing,tym razem zagraliśmy z Polonią Wołczyn ( klasa A - grupa : Opole I ). Spotkanie zakończyło się wynikiem 5-1 dla zespołu z Praszki,do przerwy 4-1. Wynik mógł być wyrzszy ale dużo sytuacji zostało zmarnowanych.
Bramki dla Motoru zdobyli:
- 2 Przemysław Toborek,2 Maciej Stochniałek,1 Oskar Langner (5-1).

Motor Praszka 5 - 1 Polonia Wołczyn

Czas na podsumowanie

Od 31.01.2009r. do 14.03.2009r. zosało rozegranych 6 meczów kontrolnych.
Z czego bilans jest następujący :
-4 zwycięstwa z Piastem Gorzów Śląskim(6-5),LZS Rudnikami(8-4),Victorią Skomlin(2-1) i Polonią Wołczyn (5-1)
-1 remis z Płomieniem Kuźnicą Marianową (o-o)
-1 porażka z Naprzód Ostrowy (5-3)

Wszystkie mecze były rozegrane na naszym stadionie.A już w najbliższą sobotę rusza IV liga opolska,pierwszy mecz zagramy u siebie z GKS Grodków. W tamtej rundzie przegraliśmy u nich 3-0.Rywal zajmuje 9 miejsce w tabeli i ma na swoim koncie 22 pkt.