strona główna dodaj do ulubionych e-mail
 
Aktualności
Archiwum
Rozliczenia
Praszkowska liga halowa
Piszą o nas
Wywiady
Zarząd klubu
Historia klubu
Turnieje
Video
Galeria
Seniorzy
Juniorzy
Trampkarze
Młodzicy
Żacy
Orlicy
Hotel
Kontakt


Główny sponsor
UMiG Praszka







+ 48 733 574 522
+ 49 1521 6957 862





Patronat medialny



 
 



A klasa juniorów - sezon 2010/2011,grupa I Olesno

Tabela

 
Nazwa Mecze Punktów Z. R. P. Bramki
1. Motor Praszka 12 34 11 1 0 79-7
2. LZS Bugaj Nowy 12 26 8 2 2 63-16
3. LKS Przedmość 12 22 7 1 4 39-36
4. LZS Uszyce 12 17 5 2 5 50-31
5. LKS Kowale 12 15 5 0 7 36-52
6. Prosna Zdziechowice 12 6 2 0 9 26-77
7. Budowlani Strojec 12 3 1 0 11 11-56



Terminarz


Kolejka 1 w dniach 11/12 września 2010r.

LKS Kowale 10-0 Prosna Zdziechowice 11.09.2010r.
LKS Przedmość 8-3 LZS Uszyce 11.09.2010r.
LZS Bugaj Nowy 4-2 Budowlani Strojec 12.09.2010r.
Pauzował - Motor Praszka

Kolejka 2 w dniu 18 września 2010r. (sobota)

Motor Praszka 5-0 LKS Kowale
LZS Uszyce 1-2 LZS Bugaj Nowy
Prosna Zdziechowice 0-4 LKS Przedmość
Pauzuje - Budowlani Strojec

Kolejka 3 w dniu 25 września 2010r. (sobota)

LKS Przedmość 2-3 Motor Praszka
LZS Bugaj Nowy 23-0
(14-0)
Prosna Zdziechowice
Budowlani Strojec 4-1 LZS Uszyce
Pauzuje - LKS Kowale

Kolejka 4 w dniu 2 października (sobota)

Motor Praszka 4-0
(2-0)
LZS Bugaj Nowy
Prosna Zdziechowice 3-2 Budowlani Strojec
LKS Kowale 2-4
(2-2)
LKS Przedmość
Pauzuje - LZS Uszyce

Kolejka 5 w dniu 9 października (sobota)

Budowlani Strojec 0-8 Motor Praszka
LZS Uszyce 13-1 Prosna Zdziechowice
LZS Bugaj Nowy 6-2 LKS Kowale
Pauzuje - LKS Przedmość

Kolejka 6 w dniu 16 października (sobota)

Motor Praszka 6-0 LZS Uszyce
LKS Kowale 7-0 Budowlani Strojec
LKS Przedmość 2-2 LZS Bugaj Nowy
Pauzuje - Prosna Zdziechowice

Kolejka 7 w dniu 23 października (sobota)

Prosna Zdziechowice 0-10 Motor Praszka
LZS Uszyce 1-2 LKS Kowale
Budowlani Strojec 1-2 LKS Przedmość
Pauzuje - LZS Bugaj Nowy

Kolejka 8 w dniu 16 kwietnia (sobota) godz. 16.00

Prosna Zdziechowice 2-8 LKS Kowale
LZS Uszyce 3-1
(1-0)
LKS Przedmość
Budowlani Strojec 0-3 v.o. LZS Bugaj Nowy
Pauzuje - Motor Praszka

Kolejka 9 w dniu 30 kwietnia (sobota) godz. 16.00

LKS Kowale 0-12 Motor Praszka
LKS Przedmość 3-1 Prosna Zdziechowice
LZS Bugaj Nowy 1-1 LZS Uszyce
Pauzuje - Budowlani Strojec

Kolejka 10

Motor Praszka 8-2 LKS Przedmość 9.04.2011r. godz. 16.00
Prosna Zdziechowice 0-7 LZS Bugaj Nowy 3.05.2011r. godz. 17.00
LZS Uszyce 7-1 Budowlani Strojec 3.05.2011r. godz. 17.00
Pauzuje - LKS Kowale

Kolejka 11 w dniu 7 maja (sobota) godz. 16.00

Budowlani Strojec 1-15 Prosna Zdziechowice
LZS Bugaj Nowy 1-3
(0-2)
Motor Praszka
LKS Przedmość 7-2 LKS Kowale
Pauzuje - LKS Uszyce

Kolejka 12 w dniu 14 maja (sobota) godz. 17.00

LKS Kowale 0-3 v.o. LZS Bugaj Nowy
Motor Praszka 3-0 v.o. Budowlani Strojec
Prosna Zdziechowice 4-6 LZS Uszyce
Pauzuje - LKS Przedmość

Kolejka 13 w dniu 21 maja (sobota) godz. 17.00

LZS Uszyce 1-1 Motor Praszka
Budowlani Strojec 0-3 v.o. LKS Kowale
LZS Bugaj Nowy 11-1 LKS Przedmość
Pauzuje - Prosna Zdziechowice

Kolejka 14 w dniu 28 maja (sobota) godz. 17.00

LKS Przedmość 3-0 v.o. Budowlani Strojec
LKS Kowale 0-13 LZS Uszyce
Motor Praszka 16-1 Prosna Zdziechowice
Pauzuje - LZS Bugaj Nowy



- Mecze barażowe odbędą się 4.06.2011r. i 11.06.2011r. (sobota godz. 17.00).

ZKS Motor Praszka
ul. Sportowa 7
46-320 Praszka

tel. 034 3591 190

e-mail : motor.praszka@op.pl

   
Copyright by MOTOR-PRASZKA 2007-18