strona główna dodaj do ulubionych e-mail
 
Aktualności
Archiwum
Rozliczenia
Praszkowska liga halowa
Piszą o nas
Wywiady
Zarząd klubu
Historia klubu
Turnieje
Video
Galeria
Seniorzy
Juniorzy
Trampkarze
Młodzicy
Żacy
Orlicy
Hotel
Kontakt


Główny sponsor
UMiG Praszka







+ 48 733 574 522
+ 49 1521 6957 862





Patronat medialny






 

 
Nazwy klubów Meczy Puktów Bramki strzelone Bramki stracone
1. GEOTOP Olesno 26 65 101 32
2. Dylong Rudniki 26 58 69 25
3. Kulisy Powiatu 26 56 81 27
4. MGOKiS Praszka 26 55 75 27
5. Liswarta Krzepice 26 51 69 50
6. Stanex Stanaszek 26 47 44 35
7. KKS KINIA Olesno 26 40 49 51
8. MARCEGAGLIA 26 34 47 53
9. Dylong II Rudniki 26 26 48 59
10. LZS Kościeliska 26 26 40 63
11. Polan Praszka 26 25 34 53
12. Bugaj Nowy 26 14 23 74
13. Motor juniorzy Praszka 26 13 27 86
14. Budowlani Strojec 26 9 21 89



I seria dnia 4.12.2011r. (niedziela)

1.MGOKiS Praszka 5-0 Budowlani Strojec Godz. 14.00
2.KKS KINIA Olesno 3-0 Bugaj Nowy Godz. 14.20
3.Bugaj Nowy 1-4 MGOKiS Praszka Godz. 14.40
4.Dylong Rudniki 0-1 KKS KINIA Olesno Godz. 15.00
5.Budowlani Strojec 1-4 KKS KINIA Olesno Godz. 15.20
6.Dylong Rudniki 5-1 Bugaj Nowy Godz. 15.40
7.MARCEGAGLIA 1-3 GEOTOP Olesno Godz. 16.20
8.Budowlani Strojec 0-2 Stanex Stanaszek Godz. 16.40
9.Stanex Stanaszek 2-5 Dylong II Rudniki Godz. 17.00
10.Dylong II Rudniki 0-2 GEOTOP Olesno Godz. 17.20
11.MARCEGAGLIA 2-3 Stanex Stanaszek Godz. 17.40
12.Kulisy Powiatu 2-0 Dylong II Rudniki Godz. 18.00
13.LZS KOŚCIELISKA 4-2 Liswarta Krzepice Godz. 18.20
14.Kulisy Powiatu 6-1 Motor juniorzy Praszka Godz. 18.40
15.Liswarta Krzepice 2-0 Polan Praszka Godz. 19.00
16.LZS KOŚCIELISKA 3-1 Motor juniorzy Praszka Godz. 19.20
17.Kulisy Powiatu 0-0 Polan Praszka Godz. 19.40
18.Polan Praszka 6-1 LZS Kościeliska Godz. 20.00




II seria dnia 11.12.2011r. (niedziela)

1.Liswarta Krzepice 1-6 GEOTOP Olesno Godz. 14.00
2.GEOTOP Olesno 3-1 Stanex Stanaszek Godz. 14.20
3.Motor J Praszka 1-3 Liswarta Krzepice Godz. 14.40
4.Kulisy Powiatu 0-2 GEOTOP Olesno Godz. 15.00
5.LZS KOŚCIELISKA 1-2 Stanex Stanaszek Godz. 15.20
6. Bugaj Nowy 2-1 Motor J Praszka Godz. 15.40
7.Kulisy Powiatu 7-0 Budowlani Strojec Godz. 16.00
8.Budowlani Strojec 0-4 Polan Praszka Godz. 16.20
9.Bugaj Nowy 1-2 KOŚCIELISKA Godz. 16.40
10.Motor J Praszka 4-3 Polan Praszka Godz. 17.00
11.Dylong Rudniki 1-1 Kulisy Powiatu Godz. 17.20
12.Budowlani Strojec 4-2 Bugaj Nowy Godz. 17.40
13.Dylong Rudniki 2-2 MARCEGAGLIA Godz. 18.00
14.Polan Praszka 0-2 MGOKiS Praszka Godz. 18.20
15.Dylong Rudniki 1-1 Dylong II Rudniki Godz. 18.40
16.KKS KINIA Olesno 0-4 MARCEGAGLIA Godz. 19.00
17.Dylong II Rudniki 1-2 MGOKiS Godz. 19.20
18. MARCEGAGLIA 2-0 Dylong II RUdniki Godz. 19.40
19.MGOKiS 2-0 KKS KINIA Olesno Godz. 20.00




III seria dnia 17.12.2011r. (sobota)

1.MGOKiS Praszka 4-0 MARCEGAGLIA Godz. 14.00
2.Polan Praszka 2-3 Bugaj Nowy Godz. 14.20
3.Dylong Rudniki 1-2 MGOKiS Praszka Godz. 14.40
4.Bugaj Nowy 5-2 MARCEGAGLIA Godz. 15.00
5.Polan Praszka 1-2 Dylong Rudniki Godz. 15.20
6.MGOKiS Praszka 1-2 LZS KOŚCIELISKA Godz. 15.40
7.GEOTOP Olesno 4-2 Bugaj Nowy Godz. 16.00
8.Budowlani Strojec 0-1 Motor juniorzy Praszka Godz. 16.20
9.LZS KOŚCIELISKA 1-6 GEOTOP Olesno Godz. 16.40
10.Budowlani Strojec 2-3 LZS KOŚCIELISKA Godz. 17.00
11.GEOTOP Olesno 5-0 Motor juniorzy Praszka Godz. 17.20
12.Motor juniorzy Praszka 1-4 KKS Kinia Olesno Godz. 17.40
13.Dylong II Rudniki 4-4 Budowlani Strojec Godz. 18.00
14.KKS Kinia Olesno 3-1 Dylong II Rudniki Godz. 18.20
15.Stanex Stanaszek 3-2 Liswarta Krzepice Godz. 18.40
16.Liswarta Krzepice 2-1 Dylong II Rudniki Godz. 19.00
17.Stanex Stanaszek 2-1 KKS Kinia Olesno Godz. 19.20
18.Liswarta Krzepice 1-4 Kulisy Powiatu Godz. 19.40
19.Stanex Stanaszek 0-2 Kulisy Powiatu Godz. 20.00




IV seria dnia 28.12.2011r. (środa)

1.Liswarta Krzepice 2-0 Bugaj Nowy Godz. 14.00
2.MGOKiS Praszka 4-0 Liswarta Krzepice Godz. 14.20
3.Stanex Stanaszek 2-0 MGOKiS Praszka Godz. 14.40
4.Motor juniorzy Praszka 2-4 Stanex Praszka Godz. 15.00
5.Bugaj Nowy 1-3 Dylong II Rudniki Godz. 15.20
6.Budowlani Strojec 0-4 Liswarta Krzepice Godz. 15.40
7.Kulisy Powiatu 0-2 MGOKiS Praszka Godz. 16.00
8.Motor juniorzy Praszka 2-5 Dylong II Rudniki Godz. 16.20
9.Stanex Stanaszek 0-1 Dylong Rudniki Godz. 16.40
10.Budowlani Strojec 0-7 Dylong Rudniki Godz. 17.00
11.Kulisy Powiatu 3-2 MARCEGAGLIA Godz. 17.20
12.GEOTOP Olesno 4-0 KKS KINIA Olesno Godz. 17.40
13.LZS KOŚCIELISKA 2-4 Dylong Rudniki Godz. 18.00
14.KKS KINIA Olesno 2-4 Kulisy Powiatu Godz. 18.20
15.Polan Praszka 3-2 GEOTOP Olesno Godz. 18.40
16.LZS KOŚCIELISKA 2-3 MARCEGAGLIA Godz. 19.00
17.KKS KINIA Olesno 4-1 LZS Kościeliska Godz. 19.20
18.MARCEGAGLIA 1-1 Polan Praszka Godz. 19.40

V seria dnia 30.12.2011r. (piątek)

1.Marcegaglia 3-1 Budowlani Strojec Godz. 14.00
2.GEOTOP Olesno 2-1 MGOKiS Praszka Godz. 14.20
3.Motor juniorzy Praszka 2-4 Marcegaglia Godz. 14.40
4.Dylong Rudniki 5-2 GEOTOP Olesno Godz. 15.00
5.MGOKiS Praszka 4-0 Motor juniorzy Praszka Godz. 15.20
6.GEOTOP Olesno 7-1 Budowlani Strojec Godz. 15.40
7.Liswarta Krzepice 4-1 Marcegaglia Godz. 16.00
8.Motor juniorzy Praszka 0-4 Dylong Rudniki Godz. 16.20
9.Polan Praszka 1-2 KKS KINIA Olesno Godz. 16.40
10.Dylong Rudniki 1-3 Liswarta Krzepice Godz. 17.00
11.Dylong II Rudniki 3-0 Polan Praszka Godz. 17.20
12.Liswarta Krzepice 2-4 KKS KINIA Olesno Godz. 17.40
13.LZS KOŚCIELISKA 1-1 Dylong II Rudniki Godz. 18.00
14.Kulisy Powiatu 4-0 Bugaj Nowy Godz. 18.20
15.Polan Praszka 0-2 Stanex Stanaszek Godz. 18.40
16.LZS KOŚCIELISKA 0-1 Kulisy Powiatu Godz. 19.00
17.Stanex Stanaszek 3-0 Bugaj Nowy Godz. 19.20


VI seria dnia 6.01.2012r. (piątek)

1.LZS Kościeliska 0-0 Polan Praszka Godz. 14.00
2.Polan Praszka 2-2 Kulisy Powiatu Godz. 14.20
3.Motor juniorzy Praszka 0-3 LZS Kościeliska Godz. 14.40
4.Liswarta Krzepice 1-1 Polan Praszka Godz. 15.00
5.Motor juniorzy Praszka 0-9 Kulisy Powiatu Godz. 15.20
6.Liswarta Krzepice 4-1 LZS Kościeliska Godz. 15.40
7.Dylong II Rudniki 2-5 Kulisy Powiatu Godz. 16.00
8.Stanex Stanaszek 1-1 Marcegaglia Godz. 16.20
9.GEOTOP Olesno 4-1 Dylong II Rudniki Godz. 16.40
10.Dylong II Rudniki 1-4 Stanex Stanaszek Godz. 17.00
11.Stanex Stanaszek 3-3 Budowlani Strojec Godz. 17.20
12.GEOTOP Olesno 2-2 Marcegaglia Godz. 17.40
13.Bugaj Nowy 0-3 Dylong Rudniki Godz. 18.00
14.KKS Kinia Olesno 2-1 Budowlani Strojec Godz. 18.20
15.KKS Kinia Olesno 1-3 Dylong Rudniki Godz. 18.40
16.MGOKiS Praszka 5-0 Bugaj Nowy Godz. 19.00
17.Bugaj Nowy 2-2 KKS Kinia Olesno Godz. 19.20
18.Budowlani Strojec 1-4 MGOKiS Praszka Godz. 19.40


VII seria dnia 8.01.2012r. (niedziela)

1.KKS Kinia Olesno 2-0 MGOKiS Praszka Godz. 14.00
2.Marcegaglia 2-1 Dylong II Rudniki Godz. 14.20
3.MGOKiS Praszka 1-1 Dylong II Rudniki Godz. 14.40
4.KKS Kinia Olesno 2-1 Marcegaglia Godz. 15.00
5.Dylong II Rudniki 1-3 Dylong Rudniki Godz. 15.20
6.MGOKiS Praszka 4-0 Polan Praszka Godz. 15.40
7.Marcegaglia 0-1 Dylong Rudniki Godz. 16.00
8.Bugaj Nowy 1-0 Budowlani Strojec Godz. 16.20
9.Kulisy Powiatu 1-3 Dylong Rudniki Godz. 16.40
10.Polan Praszka 2-0 Motor juniorzy Praszka Godz. 17.00
11.LZS Kościeliska 2-0 Bugaj Nowy Godz. 17.20
12.Polan Praszka 2-0 Budowlani Strojec Godz. 17.40
13.Budowlani Strojec 0-5 Kulisy Powiatu Godz. 18.00
14.Motor juniorzy Praszka 2-2 Bugaj Nowy Godz. 18.20
15.Stanex Stanaszek 1-0 LZS Kościeliska Godz. 18.40
16.GEOTOP Olesno 2-1 Kulisy Powiatu Godz. 19.00
17.Liswarta Krzepice 4-2 Motor juniorzy Praszka Godz. 19.20
18.Stanex Praszka 1-1 GEOTOP Olesno Godz. 19.40
18.GEOTOP Olesno 6-3 Liswarta Krzepice Godz. 20.00


VIII seria dnia 15.01.2012r. (niedziela)

1.Kulisy Powiatu 0-0 Stanex Stanaszek Godz. 14.00
2.Liswarta Krzepice 1-4 Kulisy Powiatu Godz. 14.20
3.KKS KINIA Olesno 0-2 Stanex Stanaszek Godz. 14.40
4.Dylong II Rudniki 1-6 Liswarta Krzepice Godz. 15.00
5.Liswarta Krzepice 3-0 Stanex Stanaszek Godz. 15.20
6.Dylong II Rudniki 0-3 KKS Kinia Olesno Godz. 15.40
7.Budowlani Strojec 0-3 Dylong II Rudniki Godz. 16.00
8.KKS KINIA Olesno 2-2 Motor juniorzy Praszka Godz. 16.20
9.Motor juniorzy Praszka 1-5 GEOTOP Olesno Godz. 16.40
10.LZS Kościeliska 1-2 Budowlani Strojec Godz. 17.00
11.GEOTOP Olesno 5-0 LZS Kościeliska Godz. 17.20
12.Motor juniorzy Praszka 1-0 Budowlani Strojec Godz. 17.40
13.Bugaj Nowy 0-3 v.o. GEOTOP Olesno Godz. 18.00
14.LZS Kościeliska 1-4 MGOKiS Praszka Godz. 18.20
15.Dylong Rudniki 4-0 Polan Praszka Godz. 18.40
16.MARCEGAGLIA 3-0 v.o. Bugaj Nowy Godz. 19.00
17.MGOKiS Praszka 2-1 Dylong Rudniki Godz. 19.20
18.Bugaj Nowy 0-3 v.o. Polan Praszka Godz. 19.40
18.MARCEGAGLIA 0-8 MGOKiS Praszka Godz. 20.00


IX seria dnia 22.01.2012r. (niedziela)

1.Marcegaglia 4-0 Polan Praszka Godz. 14.00
2.LZS Kościeliska 0-2 KKS KINIA Olesno Godz. 14.20
3.Marcegaglia 3-1 LZS Kościeliska Godz. 14.40
4.GEOTOP Olesno 8-0 Polan Praszka Godz. 15.00
5.Kulisy Powiatu 5-1 KKS KINIA Olesno Godz. 15.20
6.Dylong Rudniki 3-0 LZS Kościeliska Godz. 15.40
7.KKS KINIA Olesno 3-7 GEOTOP Olesno Godz. 16.00
8.Marcegaglia 2-2 Kulisy Powiatu Godz. 16.20
9.Dylong Rudniki 4-0 Budowlani Strojec Godz. 16.40
10.Stanex Stanaszek 0-3 Dylong Rudniki Godz. 17.00
11.Motor juniorzy Praszka 1-1 Dylong II Rudniki Godz. 17.20
12.MGOKiS Praszka 3-5 Kulisy Powiatu Godz. 17.40
13.Liswarta Krzepice 5-0 Budowlani Strojec Godz. 18.00
14.Dylong II Rudniki 3-0 v.o. Bugaj Nowy Godz. 18.20
15.Stanex Stanaszek 2-1 Motor juniorzy Praszka Godz. 18.40
16.MGOKiS Praszka 3-1 Stanex Stanaszek Godz. 19.00
17.Liswarta Krzepice 2-1 MGOKiS Praszka Godz. 19.20
18.Bugaj Nowy 0-3 v.o. Liswarta Krzepice Godz. 19.40


X seria dnia 29.01.2012r. (niedziela)

1.Kulisy Powiatu 5-1 LZS Kościeliska Godz. 13.00
2.Stanex Stanaszek 0-0 Polan Praszka Godz. 13.20
3.Dylong II Rudniki 3-4 LZS Kościeliska Godz. 13.40
4.KKS KINIA Olesno 2-4 Liswarta Krzepice Godz. 14.00
5.Polan Praszka 2-5 Dylong II Rudniki Godz. 14.20
6.Dylong Rudniki 2-2 Liswarta Krzepice Godz. 14.40
7.KKS KINIA Olesno 1-1 Polan Praszka Godz. 15.00
8.Dylong Rudniki 2-0 Motor juniorzy Praszka Godz. 15.20
9.MARCEGAGLIA 1-3 Liswarta Krzepice Godz. 15.40
10.Budowlani Strojec 0-4 Geotop Olesno Godz. 16.00
11.Motor juniorzy Praszka 0-6 MGOKiS Praszka Godz. 16.20
12.Geotop Olesno 2-3 Dylong Rudniki Godz. 16.40
13.MARCEGAGLIA 1-1 Motor juniorzy Praszka Godz. 17.00
14.MGOKiS Praszka 1-4 GEOTOP Olesno Godz. 17.20
15.Budowlani Strojec 1-1 MARCEGAGLIA Godz. 17.40
16.Stanex Stanaszek 3-0 v.o. Bugaj Nowy Godz. 18.00
17.Kulisy Powiatu 3-0 v.o. Bugaj Nowy Godz. 18.20

ZKS Motor Praszka
ul. Sportowa 7
46-320 Praszka

tel. 034 3591 190

e-mail : motor.praszka@op.pl

   
Copyright by MOTOR-PRASZKA 2007-17