strona główna dodaj do ulubionych e-mail
 
Aktualności
Archiwum
Rozliczenia
Praszkowska liga halowa
Piszą o nas
Wywiady
Zarząd klubu
Historia klubu
Turnieje
Video
Galeria
Seniorzy
Juniorzy
Trampkarze
Młodzicy
Żacy
Orlicy
Hotel
Kontakt


Główny sponsor
UMiG Praszka







+ 48 733 574 522
+ 49 1521 6957 862





Patronat medialny



 

 
Nazwy klubów Meczy Puktów Bramki strzelone Bramki stracone
1. MGOKiS Praszka 26 63 75 24
2. Bunar Olesno 26 62 69 26
3. Flash Brodny Praszka 26 55 62 26
4. LZS Rudniki 26 52 66 39
5. GEOTOP Olesno 26 48 95 45
6. Ligota Oleska 26 45 79 68
7. Motor Gan-Pol Praszka 26 39 57 41
8. LZS Bugaj Nowy 26 32 53 76
9. Polan Praszka 26 30 35 44
10. Wich-Piach Strojec 26 30 44 69
11. Tedrive 26 26 34 62
12. Piast Gorzów Śląski 26 22 44 71
13. Oldboys Wichrów 26 13 37 86
14. LKS Kowale 26 3 24 97


Seria I dnia 29.11.2009r.

1.MGOKiS Praszka 4-0 Wich-Piach Strojec Godz. 15.00
2.Flash Brodny Praszka 2-0 LZS Bugaj Nowy Godz. 15.20
3.LZS Bugaj Nowy 0-6 MGOKiS Praszka Godz. 15.40
4.LZS Wichrów 1-5 Flash Brodny Praszka Godz. 16.05
5.Wich-Piach Strojec 0-5 Flash-Brodny Praszka Godz. 16.25
6.LZS Wichrów 1-4 LZS Bugaj Nowy Godz. 16.45
7.LKS Kowale 0-3 GEOTOP Olesno Godz. 17.30
8.Wich-Piach Strojec 0-7 Bunar Olesno Godz. 17.50
9.Bunar Olesno 3-0 Tedrive Praszka Godz. 18.15
10.Tedrive Praszka 0-5 GEOTOP Olesno Godz. 18.35
11.LKS Kowale 1-2 Bunar Olesno Godz. 18.55
12.LZS Rudniki 1-0 Tedrive Praszka Godz. 19.20
13.Ligota Oleska 2-3 Piast Gorzów Śląski Godz. 19.40
14.LZS Rudniki 1-0 Motor Gan-Pol Praszka Godz. 20.00
15.Piast Gorzów Śląski 3-3 Polan Praszka Godz. 20.25
16.Ligota Oleska 1-3 Motor Gan-Pol Praszka Godz. 20.45
17.LZS Rudniki 0-0 Polan Praszka Godz. 21.05
18.Polan Praszka 0-3 Ligota Oleska Godz. 21.25



>
II seria dnia 05.12.2009r. (sobota)

1.Piast Gorzów Śląski 1-10 GEOTOP Olesno Godz. 15.00
2.GEOTOP Olesno 0-2 Bunar Olesno Godz. 15.20
3.Motor Gan-Pol Praszka 7-0 Piast Gorzów Śląski Godz. 15.40
4.LZS Rudniki 1-5 GEOTOP Olesno Godz. 16.05
5.Ligota Oleska 3-2 Bunar Olesno Godz. 16.30
6.LZS Bugaj Nowy 2-2 Motor Gan-Pol Praszka Godz. 16.50
7.LZS Rudniki 2-1 Wich-Piach Strojec Godz. 17.10
8.Wich-Piach Strojec 1-1 Polan Praszka Godz. 17.30
9.LZS Bugaj Nowy 3-5 Ligota Oleska Godz. 17.55
10.Motor Gan-Pol Praszka 2-0 Polan Praszka Godz. 18.15
11.Oldboys Wichrów 0-2 LZS Rudniki Godz. 18.35
12.Wich-Piach Strojec 0-4 LZS Bugaj Nowy Godz. 18.55
13.Oldboys Wichrów 1-2 LKS Kowale Godz. 19.20
14.Polan Praszka 1-5 MGOKiS Praszka Godz. 19.40
15.Oldboys Wichrów 2-2 Tedrive Praszka Godz. 20.00
16.Flash Brodny Praszka 2-0 LKS Kowale Godz. 20.25
17.Tedrive Praszka 0-4 MGOKiS Praszka Godz. 20.45
18.LKS Kowale 2-4 Tedrive Praszka Godz. 21.05
19.MGOKiS Praszka 2-0 Flash Brodny Praszka Godz. 21.25



III seria dnia 12.12.2009r. (sobota)

1.MGOKiS Praszka 2-0 LKS Kowale Godz. 15.00
2.Polan Praszka 1-5 LZS Bugaj Nowy Godz. 15.20
3.Oldboys Wichrów 0-4 MGOKiS Praszka Godz. 15.40
4.LZS Bugaj Nowy 3-1 LKS Kowale Godz. 16.05
5.Polan Praszka 6-0 Oldboys Wichrów Godz. 16.25
6.MGOKiS Praszka 4-2 LZS Ligota Oleska Godz. 16.45
7.GEOTOP Olesno 6-3 LZS Bugaj Nowy Godz. 17.05
8.Wich-Piach Strojec 1-1 Motor Gan-Pol Praszka Godz. 17.30
9.LZS Ligota Oleska 2-6 GEOTOP Olesno Godz. 17.50
10.WICH-PIACH Strojec 3-1 LZS Ligota Oleska Godz. 18.10
11.GEOTOP Olesno 0-0 Motor Gan-Pol Praszka Godz. 18.30
12.Motor Gan-Pol Praszka 3-3 Flash Brodny Praszka Godz. 18.55
13.Tedrive 2-3 WICH-PIACH Strojec Godz. 19.15
14.Flash Brodny Praszka 3-0 Tedrive Godz. 19.35
15.Bunar Olesno 2-0 Piast Gorzów Śląski Godz. 20.00
16.Piast Gorzów Śląski 2-3 Tedrive Godz. 20.25
17.Bunar Olesno 1-1 Flash Brodny Praszka Godz. 20.45
18.Piast Gorzów Śląski 2-3 LZS Rudniki Godz. 21.05
19.Bunar Olesno 4-0 LZS Rudniki Godz. 21.25




IV seria dnia 20.12.2009r. (niedziela)

1.Piast Gorzów Śląski 1-2 LZS Bugaj Nowy Godz. 15.00
2.MGOKiS Praszka 3-2 Piast Gorzów Śląski Godz. 15.20
3.Bunar Olesno 0-2 MGOKiS Praszka Godz. 15.40
4.Motor Gan-Pol Praszka 1-2 Bunar Olesno Godz. 16.05
5.LZS Bugaj Nowy 2-3 Tedrive Godz. 16.25
6.Wich-Piach Strojec 2-2 Piast Gorzów Śląski Godz. 16.45
7.LZS Rudniki 1-3 MGOKiS Praszka Godz. 17.05
8.Motor Gan-Pol Praszka 1-1 Tedrive Godz. 17.30
9.Bunar Olesno 2-1 Oldboys Wichrów Godz. 17.50
10.Wich-Piach Strojec 2-1 Oldboys Wichrów Godz. 18.10
11.LZS Rudniki 7-0 LKS Kowale Godz. 18.30
12.GEOTOP Olesno 1-1 Flash Brodny Praszka Godz. 18.55
13.Ligota Oleska 4-3 Oldboys Wichrów Godz. 19.15
14.Flash Brodny Praszka 1-1 LZS Rudniki Godz. 19.35
15.Polan Praszka 0-4 GEOTOP Olesno Godz. 20.00
16.Ligota Oleska 6-0 LKS Kowale Godz. 20.25
17.Flash Brodny Praszka 6-2 Ligota Oleska Godz. 20.45
18.LKS Kowale 0-2 Polan Praszka Godz. 21.05





V seria dnia 29.12.2009r. (wtorek)

1.LKS Kowale 1-6 Wich-Piach Strojec Godz. 14.00
2.GEOTOP Olesno 3-3 MGOKiS Praszka Godz. 14.20
3.Motor Gan-Pol Praszka 3-0 LKS Kowale Godz. 14.40
4.Oldboys Wichrów 2-10 GEOTOP Olesno Godz. 15.00
5.MGOKiS Praszka 2-2 Motor Gan-Pol Praszka Godz. 15.25
6.GEOTOP Olesno 7-0 Wich-Piach Strojec Godz. 15.45
7.Piast Gorzów Śląski 4-2 LKS Kowale Godz. 16.05
8.Motor Gan-Pol Praszka 2-3 Oldboys Wichrów Godz. 16.25
9.Polan Praszka 1-1 Flash Brodny Praszka Godz. 16.45
10.Oldboys Wichrów 0-3 Piast Gorzów Śląski Godz. 17.10
11.Tedrive 3-1 Polan Praszka Godz. 17.30
12.Piast Gorzów Śląski 1-1 Flash Brodny Praszka Godz. 17.50
13.LZS Ligota Oleska 3-2 Tedrive Godz. 18.15
14.LZS Rudniki 2-3 LZS Bugaj Nowy Godz. 18.35
15.Polan Praszka 0-1 Bunar Olesno Godz. 18.55
16.LZS Ligota Oleska 3-5 LZS Rudniki Godz. 19.20
17.Bunar Olesno 7-1 LZS Bugaj Nowy Godz. 19.40





VI seria dnia 03.01.2010r. (poniedziałek)

1.LKS Kowale 1-7 MGOKiS Praszka Godz. 14.00
2.LZS Bugaj Nowy 0-3 Polan Praszka Godz. 14.20
3.MGOKiS Praszka 3-2 Oldboys Wichrów Godz. 14.40
4.LKS Kowale 2-3 LZS Bugaj Nowy Godz. 15.05
5.Oldboys Wichrów 1-2 Polan Praszka Godz. 15.25
6.Ligota Oleska 1-0 MGOKiS Praszka Godz. 15.45
7.LZS Bugaj Nowy 3-1 GEOTOP Olesno Godz. 16.10
8.Motor Gan-Pol Praszka 2-2 Wich-Piach Strojec Godz. 16.30
9.GEOTOP Olesno 9-3 Ligota Oleska Godz. 16.50
10.Ligota Oleska 0-3 Wich-Piach Strojec Godz. 17.15
11.GEOTOP Olesno 4-2 Motor Gan-Pol Praszka Godz. 17.35
12.Motor Gan-Pol Praszka 3-1 Flash Brodny Praszka Godz. 17.55
13.Tedrive 2-2 Wich-Piach Strojec Godz. 18.20
14.Flash Brodny Praszka 1-1 Tedrive Godz. 18.40
15.Piast Gorzów Śląski 1-2 Bunar Olesno Godz. 19.00
16.Tedrive 0-0 Piast Gorzów Śląski Godz. 19.25
17.Flash Brodny Praszka 2-1 Bunar Olesno Godz. 19.45
18.LZS Rudniki 2-1 Piast Gorzów Śląski Godz. 20.05
19.LZS Rudniki 3-0 Bunar Olesno Godz. 20.25





VII seria dnia 09.01.2010r. (sobota)

1.GEOTOP Olesno 5-1 Piast Gorzów Śląski Godz. 14.00
2.Bunar Olesno 3-2 GEOTOP Olesno Godz. 14.20
3.Piast Gorzów Śląski 3-4 Motor Gan-Pol Praszka Godz. 14.40
4.GEOTOP Olesno 2-4 LZS Rudniki Godz. 15.05
5.Bunar Olesno 4-2 Ligota Oleska Godz. 15.30
6.Motor Gan-Pol Praszka 7-2 LZS Bugaj Nowy Godz. 15.50
7.Wich-Piach Strojec 0-3 LZS Rudniki Godz. 16.10
8.Polan Praszka 3-0 Wich-Piach Strojec Godz. 16.30
9.Ligota Oleska 3-2 LZS Bugaj Nowy Godz. 16.50
10.Polan Praszka 1-1 Motor Gan-Pol Praszka Godz. 17.15
11.LZS Rudniki 6-2 Oldboys Wichrów Godz. 17.35
12.LZS Bugaj Nowy 1-1 Wich-Piach Strojec Godz. 17.55
13.LKS Kowale 0-3 Oldboys Wichrów Godz. 18.20
14.MGOKiS Praszka 2-0 Polan Praszka Godz. 18.40
15.Tedrive 5-1 Oldboys Wichrów Godz. 19.00
16.LKS Kowale 1-6 Flash Brodny Praszka Godz. 19.25
17.MGOKiS Praszka 5-0 Tedrive Godz. 19.45
18.Tedrive 3-2 LKS Kowale Godz. 20.05
19.Flash Bordny Praszka 3-1 MGOKiS Praszka Godz. 20.25



VIII seria dnia 16.01.2010r. (sobota)

1.Wich-Piach Strojec 3-4 MGOKiS Praszka Godz. 14.00
2.LZS Bugaj Nowy 0-2 Flash Brodny Praszka Godz. 14.20
3.MGOKiS Praszka 1-2 LZS Bugaj Nowy Godz. 14.40
4.Flash Brodny Praszka 2-1 Oldboys Wichrów Godz. 15.05
5.Flash Brodny Praszka 5-0 Wich-Piach Strojec Godz. 15.25
6.LZS Bugaj Nowy 2-3 Oldboys Wichrów Godz. 15.45
7.GEOTOP Olesno 4-2 LKS Kowale Godz. 16.05
8.Bunar Olesno 3-1 Wich-Piach Strojec Godz. 16.30
9.Tedrive 0-1 Bunar Olesno Godz. 16.50
10.GEOTOP Olesno 4-0 Tedrive Godz. 17.10
11.Bunar Olesno 3-1 LKS Kowale Godz. 17.30
12.Tedrive 1-6 LZS Rudniki Godz. 17.55
13.Piast Gorzów Śląski 1-4 Ligota Oleska Godz. 18.15
14.Motor Gan-Pol Praszka 2-2 LZS Rudniki Godz. 18.35
15.Polan Praszka 3-1 Piast Gorzów Śląski Godz. 19.00
16.Motor Gan-Pol Praszka 2-5 Ligota Oleska Godz. 19.25
17.Polan Praszka 0-0 LZS Rudniki Godz. 19.45
18.Ligota Oleska 2-1 Polan Praszka Godz. 20.05



IX seria dnia 7.02.2010r.

1.LKS Kowale 3-4 Wich-Piach Strojec Godz. 14.00
2.GEOTOP Olesno 0-3 (vo) MGOKiS Praszka Godz. 14.20
3.Motor Gan-Pol Praszka 3-0 LKS Kowale Godz. 14.40
4.Oldboys Wichrów 3-0 (vo) GEOTOP Olesno Godz. 15.00
5.MGOKiS Praszka 1-0 Motor Gan-Pol Praszka Godz. 15.25
6.GEOTOP Olesno 0-3 (vo) Wich-Piach Strojec Godz. 15.45
7.Piast Gorzów Śląski 3-0 LKS Kowale Godz. 16.05
8.Motor Gan-Pol Praszka 3-2 Oldboys Wichrów Godz. 16.25
9.Polan Praszka 0-1 Flash Brodny Praszka Godz. 16.45
10.Oldboys Wichrów 1-3 Piast Gorzów Śląski Godz. 17.10
11.Tedrive 0-1 Polan Praszka Godz. 17.30
12.Piast Gorzów Śląski 1-2 Flash Brodny Praszka Godz. 17.50
13.Ligota Oleska 6-1 Tedrive Godz. 18.15
14.LZS Rudniki 6-0 LZS Bugaj Nowy Godz. 18.35
15.Polan Praszka 0-3 Bunar Olesno Godz. 18.55
16.Ligota Oleska 2-5 LZS Rudniki Godz. 19.20
17.Bunar Olesno 8-1 LZS Bugaj Nowy Godz. 19.40





X seria dnia 14.02.2010r.

1.LZS Bugaj Nowy 5-1 Piast Gorzów Śląski Godz. 14.00
2.Piast Gorzów Śląski 0-1 MGOKiS Praszka Godz. 14.20
3.MGOKiS Praszka 1-1 Bunar Olesno Godz. 14.40
4.Bunar Olesno 2-0 Motor Gan-Pol Praszka Godz. 15.05
5.Tedrive 1-0 LZS Bugaj Nowy Godz. 15.25
6.Piast Gorzów Śląski 4-2 Wich-Piach Strojec Godz. 15.45
7.MGOKiS Praszka 2-0 LZS Rudniki Godz. 16.05
8.Tedrive 0-1 Motor Gan-Pol Praszka Godz. 16.30
9.Oldboys Wichrów 2-3 Bunar Olesno Godz. 16.50
10.Oldboys Wichrów 1-4 Wich-Piach Strojec Godz. 17.10
11.LKS Kowale 1-3 LZS Rudniki Godz. 17.30
12.Flash Brodny Praszka 2-1 GEOTOP Olesno Godz. 17.50
13.Oldboys Wichrów 0-5 Ligota Oleska Godz. 18.15
14.Flash Brodny Praszka 4-0 LZS Rudniki Godz. 18.35
15.GEOTOP Olesno 3-1 Polan Praszka Godz. 18.55
16.LKS Kowale 0-6 Ligota Oleska Godz. 19.20
17.Flash Brodny Praszka 0-3 Ligota Oleska Godz. 19.40
18.Polan Praszka 4-2 LKS Kowale Godz. 20.00

ZKS Motor Praszka
ul. Sportowa 7
46-320 Praszka

tel. 034 3591 190

e-mail : motor.praszka@op.pl

   
Copyright by MOTOR-PRASZKA 2007-17