strona główna dodaj do ulubionych e-mail
 
Aktualności
Archiwum
Rozliczenia
Praszkowska liga halowa
Piszą o nas
Wywiady
Zarząd klubu
Historia klubu
Turnieje
Video
Galeria
Seniorzy
Juniorzy
Trampkarze
Młodzicy
Żacy
Orlicy
Hotel
Kontakt


Główny sponsor
UMiG Praszka+ 48 733 574 522
+ 49 1521 6957 862

Patronat medialny


 

Praszka : Liga halowa

Lider znów stracił


Topnieje przewaga przodownika tabeli nad stawką goniących go zespołów.Szanse na powtórzenie sukcesu sprzed roku odzyskał Bunar Olesno.

Oleśnianie wygrali oba spotkania ostatniej kolejki,a szczególną wagę miało ich zwycięstwo z dotychczasowym wiceliderem,GEOTOPE-em Olesno.Ten z kolei stracił już chyba szanse na końcowy triumf,bo przegrał także ze spisującymi się coraz lepiej futbolistami z Rudnik.
Meczem kolejki okazał się ostatni pojedynek wieczoru,w którym Flash Brodny Praszka w ładnym stylu pokonał lidera - MGOKiS Praszka,a bohaterem potyczki okazał się Aleksander Kuliński,który strzelił wszystkie trzy gole.On także wpisał się na listę rekordzistów turnieju - pierwszego gola w tym spotkaniu zdobył już w ... 6 sekundzie ! Kuliński w 7.kolejce był wyjątkowo skuteczny,bo w meczu z Kowalami,wygranym przez jego ekipę 6-1,czterokrotnie trafił do siatki rywali i ma już na koncie 18 bramek,co daje mu trzecie miejsce w klasyfikacji na najskuteczniejszego zawodnika ligi.
Sporo emocji dostarczył pojedynek Piasta Gorzów Śląski z Motorem Praszka. Gorzowianie wygrywali już 2-0, ale Dawid Pilak,Damian Wicher i Krzysztof Kaczor dali prowadzenie gospodarzom turnieju 3-2.Piast wyrównał i gdy wydawało się że będzie remis, Pilak,który powrócił do gry po kontuzji,zapewnił swojej drużynie komplet punktów. Dla Motoru była to udana seria,bowiem swoje konto wzbogacił o 7 pkt,a mógł mieć komplet, gdyby nie strata gola w końcówce meczu z Polanem.
- Zdarza się nam jeszcze tracić głupie bramki i ta była właśnie z gatunku takich - skomentował Zbigniew Olszański,trener praszkowian.

Czołówka strzelców:
27 - Sebastian Deja (GEOTOP),19 - Sławomir Kałwak (Piast),18 - Aleksander Kuliński (Flash), 16 - Karol Szydło (Rudniki),Mateusz Flak (GEOTOP),15 - Bartosz Kowalczyk (GEOTOP),14 - Dawid Klonowski,Mateusz Skibiński (obaj Ligota Oleska), Tomasz Wilhelm (Flash).

Tekst Anrzej Szatan

Źródło - Kulisy Powiatu
ZKS Motor Praszka
ul. Sportowa 7
46-320 Praszka

tel. 034 3591 190

e-mail : motor.praszka@op.pl

   
Copyright by MOTOR-PRASZKA 2007-18