strona główna dodaj do ulubionych e-mail
 
Aktualności
Archiwum
Rozliczenia
Praszkowska liga halowa
Piszą o nas
Wywiady
Zarząd klubu
Historia klubu
Turnieje
Video
Galeria
Seniorzy
Juniorzy
Trampkarze
Młodzicy
Żacy
Orlicy
Hotel
Kontakt


Główny sponsor
UMiG Praszka







+ 48 733 574 522
+ 49 1521 6957 862





Patronat medialny





 



Klasa B - Olesno 2011/2012
 
Nazwa Mecze Punktów Z. R. P. Bramki
1. Prosna Zdziechowice 28 76 25 1 2 132-23
2. Motor Praszka (s) 28 71 23 2 3 122-23
3. Stobrawa Wachowice 28 58 18 4 6 90-40
4. LZS Kościeliska 28 50 13 11 4 53-26
5. LZS Zębowice 28 43 13 4 11 55-61
6. LZS Wichrów 28 42 12 6 10 82-60
7. Budowlani Strojec 28 41 12 5 11 58-45
8. Ceramik Kozłowice 28 41 12 5 11 75-59
9. LZS Borki Wielkie 28 35 9 8 11 56-52
10. LKS Przedmość 28 32 9 5 14 42-62
11. Piast Gorzów Śląski (s) 28 31 10 1 17 46-90
12. LZS Albor Borki Małe 28 31 9 4 15 59-79
13. LZS Radłów 28 23 6 5 17 36-81
14. LZS Żytniów (b) 28 15 4 3 21 28-90
15. LZS Wojciechów (b) 28 8 2 2 24 25-168

LZS Kowale wycofał się po 3. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.



Terminarz


Kolejka 1

LZS Kościeliska 1-2 Stobrawa Wachowice 14.08.2011r.
Ceramik Kozłowice 7-0 Piast Gorzów Śląski 14.08.2011r.
Prosna Zdziechowice 19-0 LZS Wojciechów 14.08.2011r.
LZS Borki Wielkie 2-2 Budowlani Strojec 14.08.2011r.
LKS Przedmość 0-1 LZS Zębowice 14.08.2011r.
LZS Żytniów 2-3 LZS Radłów 14.08.2011r.
LZS Borki Małe 1-3 Motor Praszka 14.08.2011r.
LZS Wichrów - LKS Kowale 14.08.2011r.

Było 9-0,wynik został anulowany

Kolejka 2

Motor Praszka 2-1 Stobrawa Wachowice 20.08.2011r.
LZS Borki Małe 3-2 LZS Żytniów 21.08.2011r.
LZS Radłów 1-1 LKS Przedmość 21.08.2011r.
LZS Zębowice 3-2 OLZS Wichrów 21.08.2011r.
Budowlani Strojec 1-2 Prosna Zdziechowice 21.08.2011r,
LZS Wojciechów 0-13 Ceramik Kozłowice 21.08.2011r.
Piast Gorzów Śląski 0-2 LZS Kościeliska 21.08.2011r.
LKS Kowale - LZS Borki Wielkie 21.08.2011r.

Było 1-6,wynik został anulowany

Kolejka 3

Stobrawa Wachowice 11-0 Piast Gorzów Śląski 24.08.2011r.
LZS Kościeliska 6-1 LZS Wojciechów 24.08.2011r.
Ceramik Kozłowice 4-3 Budowlani Strojec 24.08.2011r.
LZS Borki Wielkie 4-0 LZS Zębowice 24.08.2011r.
LZS Wichrów 0-1 LZS Radłów 24.08.2011r,
LKS Przedmość 2-0 LZS Borki Małe 24.08.2011r.
LZS Żytniów 0-6 Motor Praszka 24.08.2011r.
Prosna Zdziechowice - LKS Kowale 24.08.2011r.

Zweryfikowany na 3-0 (wo), później wynik został anulowany

Kolejka 4

LZS Wojciechów 1-8 Budowlani Strojec 28.08.2011r.
Stobrawa Wachowice 3-1 LZS Zębowice 28.08.2011r.
LZS Kościeliska 2-2 LZS Radłów 28.08.2011r.
Ceramik Kozłowice 1-0 LZS Borki Małe 28.08.2011r.
Prosna Zdziechowice 9-0 LZS Żytniów 28.08.2011r,
LZS Borki Wielkie 1-1 LKS Przedmość 28.08.2011r.
LZS Wichrów 0-7 Motor Praszka 28.08.2011r.

Kolejka 5

Motor Praszka 4-1 Budowlani Strojec 3.09.2011r.
LZS Wichrów 1-2 LZS Borki Wielkie 4.09.2011r.
LZS Przedmość 0-4 Prosna Zdziechowice 4.09.2011r.
LZS Żytniów 0-6 Ceramik Kozłowice 4.09.2011r.
LZS Borki Małe 1-2 LZS Kościeliska 4.09.2011r.
LZS Radłów 1-5 Stobrawa Wachowice 4.09.2011r.
LZS Zębowice 6-0 Piast Gorzów Śląski 4.09.2011r.

Kolejka 6

Motor Praszka 8-0 LZS Wojciechów 10.09.2011r.
LKS Przedmość 2-5 LZS Wichrów 11.09.2011r.
LZS Żytniów 0-2 OLZS Borki Wielkie 11.09.2011r.
LZS Borki Małe 1-6 Prosna Zdziechowice 11.09.2011r.
LZS Radłów 1-2 Ceramik Kozłowice 11.09.2011r.
LZS Zębowice 3-2 LZS Kościeliska 11.09.2011r.
Budowlani Strojec 6-0 Piast Gorzów Śląski 11.09.2011r.

Kolejka 7 w dniach 18 września

LKS Przedmość 3-5 Motor Praszka 18.09.2011r.
LZS Wichrów 5-0 LZS Żytniów 18.09.2011r.
LZS Borki Wielkie 5-1 LZS Borki Małe 18.09.2011r.
Prosna Zdziechowice 5-0 LZS Radłów 18.09.2011r.
Ceramik Kozłowice 1-1 LZS Zębowice 18.09.2011r.
Stobrawa Wachowice 2-1 Budowlani Strojec 18.09.2011r,
Piast Gorzów Śląski 3-0 LZS Wojciechów 18.09.2011r.

Kolejka 8 w dniach 24-25 września

Motor Praszka 8-0 Piast Gorzów Śląski 24.09.2011r.
LZS Żytniów 0-3 LKS Przedmość 25.09.2011r.
LZS Borki Małe 2-7 LZS Wichrów 25.09.2011r.
LZS Radłów 1-3 LZS Borki Wielkie 25.09.2011r.
LZS Zębowice 1-3 Prosna Zdziechowice 25.09.2011r.
Budowlani Strojec 0-1 LZS Kościeliska 25.09.2011r,
LZS Wojciechów 1-6 Stobrawa Wachowice 25.09.2011r.

Kolejka 9 w dniu 2 października

LZS Borki Wielkie 0-1 Motor Praszka 2.10.2011r.
Prosna Zdziechowice 2-0 LZS Wichrów 2.10.2011r.
Ceramik Kozłowice 2-2 LKS Przedmość 2.10.2011r.
LZS Kościeliska 3-0 LZS Żytniów 2.10.2011r.
Stobrawa Wachowice 6-1 LZS Borki Małe 2.10.2011r.
Piast Gorzów Śląski 0-1 LZS Radłów 2.10.2011r,
LZS Wojciechów 0-2 LZS Zębowice 2.10.2011r.

Kolejka 10 w dniu 9 października

LZS Borki Wielkie 2-5 Prosna Zdziechowice 9.10.2011r.
LZS Wichrów 4-1 Ceramik Kozłowice 9.10.2011r.
LKS Przedmość 1-2 LZS Kościeliska 9.10.2011r.
LZS Żytniów 0-1 Stobrawa Wachowice 9.10.2011r.
LZS Borki Małe 3-2 Piast Gorzów Śląski 9.10.2011r.
LZS Radłów 6-0 LZS Wojciechów 9.10.2011r.
LZS Zębowice 3-2 Budowlani Strojec 9.10.2011r.

Kolejka 11 w dniu 16 października

Budowlani Strojec 3-2 LZS Radłów 16.10.2011r.
LZS Wojciechów 2-5 LZS Borki Małe 16.10.2011r.
Piast Gorzów Śląski 2-1 LZS Żytniów 16.10.2011r.
Stobrawa Wachowice 1-0 LKS Przedmość 16.10.2011r.
LZS Kościeliska 1-1 LZS Wichrów 16.10.2011r.
Ceramik Kozłowice 1-0 LZS Borki Wielkie 16.10.2011r
Prosna Zdziechowice 1-3 Motor Praszka 16.10.2011r.

Kolejka 12 w dniach 22-23 października

Motor Praszka 9-0 LZS Zębowice 22.10.2011r.
Prosna Zdziechowice 4-0 Ceramik Kozłowice 23.10.2011r.
LZS Borki Wielkie 1-1 LZS Kościeliska 23.10.2011r.
LZS Wichrów 5-2 Stobrawa Wachowice 23.10.2011r.
LKS Przedmość 3-2 Piast Gorzów Śląski 23.10.2011r.
LZS Żytniów 6-0 LZS Wojciechów 23.10.2011r.
LZS Borki Małe 3-0 (wo) Budowlani Strojec 23.10.2011r.

Na boisku 0-2, w zespole gości grał nieuprawniony zawodnik

Kolejka 13 w dniu 30 października

LZS Zębowice 3-1 LZS Radłów 30.10.2011r.
Budowlani Strojec 2-0 LZS Żytniów 30.10.2011r.
LZS Wojciechów 1-4 LKS Przedmość 30.10.2011r.
Piast Gorzów Śląski 1-3 LZS Wichrów 30.10.2011r.
Stobrawa Wachowice 3-1 LZS Borki Wielkie 30.10.2011r.
LZS Kościeliska 1-1 Prosna Zdziechowice 30.10.2011r.
Ceramik Kozłowice 2-3 Motor Praszka 30.10.2011r.

Kolejka 14 w dniach 5-6 listopada 2011

Motor Praszka 5-0 LZS Radłów 5.11.2011r.
Albor Borki Małe 1-3 LZS Zębowice 6.11.2011r.
LKS Przedmość 2-3 Budowlani Strojec 6.11.2011r.
LZS Wichrów 12-0 LZS Wojciechów 6.11.2011r.
LZS Borki Wielkie 2-1 Piast Gorzów Śląski 6.11.2011r.
Prosna Zdziechowice 5-0 Stobrawa Wachowice 6.11.2011r.
Ceramik Kozłowice> 0-0 LZS Kościeliska 6.11.2011r.

Kolejka 15 w dniach 13 listopada

LZS Radłów 3-3 LZS Borki Małe 13.11.2011r.
LZS Zębowice 3-3 LZS Żytniów 13.11.2011r.
Budowlani Strojec 2-1 LZS Wichrów 13.11.2011r.
LZS Wojciechów 0-8 LZS Borki Wielkie 13.11.2011r.
Piast Gorzów Śląski 1-7 Prosna Zdziechowice 13.11.2011r.
Stobrawa Wachowice 7-0 Ceramik Kozłowice 13.11.2011r.
LZS Kościeliska 1-1 Motor Praszka 13.11.2011r.

Kolejka 16 w dniach 19-20 listopada

Stobrawa Wachowice 2-1 LZS Kościeliska 20.11.2011r.
Piast Gorzów Śląski 2-7 Ceramik Kozłowice 20.11.2011r.
LZS Wojciechów 1-15 Prosna Zdziechowice 20.11.2011r.
Budowlani Strojec 1-1 LZS Borki Wielkie 20.11.2011r.
LZS Zębowice 4-1 LZS Przedmość 20.11.2011r.
LZS Radłów 0-0 LZS Żytniów 20.11.2011r.
Motor Praszka 0-3 (wo) LZS Borki Małe 19.11.2011r.

Na boisku było 12-0.W zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 17 w dniu 18 marca 2012

Stobrawa Wachowice 1-1 Motor Praszka
LZS Kościeliska 3-0 Piast Gorzów Śląski
Ceramik Kozłowice 6-0 LZS Wojciechów
Prosna Zdziechowice 2-0 Budowlani Strojec
LZS Wichrów 5-2 LZS Zębowice
LKS Przedmość 2-0 LZS Radłów
LZS Żytniów 2-1 Albor Borki Małe

Kolejka 18 w dniach 24-25 marca 2012 (godz. 15:00)

Motor Praszka 8-0 LZS Żytniów 24.03.2012r.
Albor Borki Małe 6-2 LKS Przedmość 25.03.2012r.
LZS Radłów 0-3 LZS Wichrów 25.03.2012r.
LZS Zębowice 5-0 LZS Borki Wielkie 25.03.2012r.
Budowlani Strojec 3-1 Ceramik Kozłowice 25.03.2012r.
LZS Wojciechów 1-8 LZS Kościeliska 25.03.2012r.
Piast Gorzów Śląski 2-2 Stobrawa Wachowice 25.03.2012r.

Kolejka 19 w dniach 31.03-1.04.2012 (godz. 16:00)

Motor Praszka 7-2 LZS Wichrów 31.03.2012r.
LZS Borki Wielkie 0-2 LKS Przedmość 1.04.2012r.
LZS Źytniów 1-6 Prosna Zdziechowice 1.04.2012r.
Albor Borki Małe 2-3 Ceramik Kozłowice 1.04.2012r.
LZS Radłów 0-2 LZS Kościeliska 1.04.2012r.
LZS Zębowice 2-1 Stobrawa Wachowice 1.04.2012r.
Budowlani Strojec 3-1 LZS Wojciechów 1.04.2012r.

Kolejka 20 w dniu 15 kwietnia 2012r. (godz. 16:00)

Budowlani Strojec 3-1 Motor Praszka
Piast Gorzów Śląski 3-0 LZS Zębowice
Stobrawa Wachowice 9-0 LZS Radłów
LZS Kościeliska 2-0 LZS Albor Borki Małe
Ceramik Kozłowice 5-0 LZS Żytniów
Prosna Zdziechowice 5-0 LKS Przedmość
LZS Borki Wielkie 1-2 LZS Wichrów

Kolejka 21 w dniu 22 kwietnia 2012r. (godz. 16:00)

LZS Wojciechów 0-4 Motor Praszka
Piast Gorzów Śląski 2-1 Budowlani Strojec
LZS Kościeliska 0-0 LZS Zębowice
Ceramik Kozłowice 3-1 LZS Radłów
Prosna Zdziechowice 2-0 LZS Albor Borki Małe
LZS Albor Borki Wielkie 1-1 LZS Żytniów
LZS Wichrów 1-3 LKS Przedmość

Kolejka 22 w dniach 28-29 kwietnia 2012r. (godz. 16:00)

Motor Praszka 2-0 LKS Przedmość 28.05.12r.
LZS Żytniów 3-2 LZS Wichrów 29.04.12r.
LZS Albor Borki Małe 4-4 LZS Borki Wielkie 29.04.12r.
LZS Radłów 2-4 Prosna Zdziechowice 29.04.12r.
LZS Zębowice 2-1 Ceramik Kozłowice 29.04.12r.
Budowlani Strojec 0-2 Stobrawa Wachowice 29.04.12r.
LZS Wojciechów 2-3 Piast Gorzów Śląski 29.04.12r.

Kolejka 23 w dniu 1 maja 2012r. (godz. 17:00)

Piast Gorzów Śląski 0-4 Motor Praszka
Stobrawa Wachowice 5-2 LZS Wojciechów
LZS Kościeliska 0-0 Budowlani Strojec
Prosna Zdziechowice 4-0 LZS Zębowice
LZS Borki Wielkie 3-1 LZS Radłów
LZS Wichrów 3-3 LZS Albor Borki Małe
LKS Przedmość 2-1 LZS Żytniów

Kolejka 24 w dniach 5-6 maja 2012r. (godz. 17:00)

Motor Praszka 6-1 LZS Borki Wielkie 5.05.12r.
LZS Wichrów 2-5 Prosna Zdziechowice 6.05.12r.
LKS Przedmość 2-2 Ceramik Kozłowice 6.05.12r.
LZS Żytniów 0-1 LZS Kościeliska 6.05.12r.
LZS Albor Borki Małe 4-1 Stobrawa Wachowice 6.05.12r.
LZS Radłów 0-3 Piast Gorzów Śląski 6.05.12r.
LZS Wojciechów 0-4 LZS Zębowice 6.05.12r.

Kolejka 25 w dniu 13 maja 2012r. (godz. 17:00)

Budowlani Strojec 1-1 LZS Zębowice
LZS Wojciechów 2-2 LZS Radłów
Piast Gorzów Śląski 5-1 LZS Albor Borki Małe
Stobrawa Wachowice 5-0 PLZS Żytniów
LZS Kościeliska 4-0 LKS Przedmość
Ceramik Kozłowice 3-3 LZS Wichrów
Prosna Zdziechowice 3-1 LZS Borki Wielkie

Kolejka 26 w dniach 19-20 maja 2012r. (godz. 17:00)

Motor Praszka 2-3 Prosna Zdziechowice 19.05.12r.
LZS Borkie Wielkie 6-0 Ceramik Kozłowice 20.05.12r.
LZS Wichrów 1-1 LZS Kościeliska 20.05.12r.
LKS Przedmość 0-4 Stobrawa Wachowice 20.05.12r.
LZS Żytniów 1-3 Piast Gorzów Śląski 20.05.12r.
LZS Albor Borki Małe 4-2 LZS Wojciechów 20.05.12r.
LZS Radłów 2-3 Budowlani Strojec 20.05.12r.

Kolejka 27 w dniu 27 maja 2012r. (godz. 17:00)

LZS Zębowice 0-5 Motor Praszka
Budowlani Strojec 4-0 LZS Albor Borki Małe
LZS Wojciechów 2-1 LZS Żytniów
Piast Gorzów Śląski 3-1 LKS Przedmość
Stobrawa Wachowice 1-1 LZS Wichrów
LZS Kościeliska 1-1 LZS BOrki Wielkie
Ceramik Kozłowice 0-3 v.o. Prosna Zdziechowice

Kolejka 28 w dniach 2-3 czerwca 2012r. (godz. 17:00)

Motor Praszka 3-0 v.o. Ceramik Kozłowice 2.06.12r.
Prosna Zdziechowice 1-2 LZS Kościeliska 3.06.12r.
LZS Borki Wielkie 2-2 Stobrawa Wachowice 3.06.12r.
LZS Wichrów 5-3 Piast Gorzów Śląski 3.06.12r.
LKS Przedmość 3-2 LZS Wojciechów 3.06.12r.
LZS Żytniów 1-5 Budowlani Strojec 3.06.12r.
LZS Radłów 2-1 LZS Zębowice 3.06.12r.

Kolejka 29 w dniu 7 czerwca 2012r. (godz. 17:00)

LZS Radłów 0-10 Motor Praszka
LZS Zębowice 3-4 LZS Albor Borki Małe
Budowlani Strojec 0-0 LKS Przedmość
LZS Wojciechów 2-2 LZS Wichrów
Piast Gorzów Śląski 4-1 LZS Borki Wielkie
Stobrawa Wachowice 2-4 Prosna Zdziechowice
LZS Kościeliska 4-2 Ceramik Kozłowice

Kolejka 30 w dniu 10.06.2012r. (godz. 13:00)

Motor Praszka 4-0 LZS Kościeliska
Ceramik Kozłowice 2-3 Stobrawa Wachowice
Prosna Zdziechowice 2-0 Piast Gorzów Śląski
LZS Borki Wielkie 1-2 LZS Wojciechów
LZS Wichrów 4-0 Budowlani Strojec
LZS Żytniów 3-1 LZS Zębowice
LZS Albor Borki Małe 2-3 LZS Radłów

ZKS Motor Praszka
ul. Sportowa 7
46-320 Praszka

tel. 034 3591 190

e-mail : motor.praszka@op.pl

   
Copyright by MOTOR-PRASZKA 2007-18