strona główna dodaj do ulubionych e-mail
 
Aktualności
Archiwum
Rozliczenia
Praszkowska liga halowa
Piszą o nas
Wywiady
Zarząd klubu
Historia klubu
Turnieje
Video
Galeria
Seniorzy
Juniorzy
Trampkarze
Młodzicy
Żacy
Orlicy
Hotel
Kontakt


Główny sponsor
UMiG Praszka







+ 48 733 574 522
+ 49 1521 6957 862





Patronat medialny



 
 



II Liga Juniorów sezonu 2010/2011,grupa opolska I

Tabela

 
Nazwa Mecze Punktów Bramki
1. Małapanew Ozimek 26 64 100-22
2. Młodzik Wołczyn 26 60 73-30
3. LZS Radawie 26 59 70-25
4. Sokół Bierdzany 26 47 94-46
5. Motor Praszka 26 41 51-36
6. LZS Rudniki 26 36 61-50
7. LZS Szczedrzyk 26 32 45-61
8. Stal Zawadzkie 26 32 48-68
9. KS Krasiejów 26 31 42-63
10. LZS Kup 26 31 48-74
11. LZS Proślice 26 29 47-55
12. Hetman Byczyna 26 26 41-68
13. Victoria Chróścice 26 20 42-91
14. LZS Ligota Oleska 26 6 13-86



Terminarz


Kolejka 1 w dniach 28 - 29.08.2010r.

Motor Praszka 1-1 Stal Zawadzkie 14.08.2010r.
LZS Kup 3-3 Sokół Bierdzany 28.08.2010r.
LZS Ligota Oleska 0-0 Victoria Chróścice 28.08.2010r.
LZS Proślice 4-2 Hetman Byczyna 29.08.2010r.
LZS Radawie 3-1 KS Krasiejów 29.08.2010r.
LZS Rudniki 1-5 Małapanew Ozimek 28.08.2010r. - godz. 17.00
LZS Szczedrzyk 1-0 Młodzik Wołczyn 29.08.2010r.

Kolejka 2 w dniach 4-5 września

Młodzik Wołczyn 1-0 Motor Praszka 5.09.2010r.
Sokół Bierdzany 1-3 Stal Zawadzkie 5.09.2010r.
Małapanew Ozimek 3-0 LZS Szczedrzyk 4.09.2010r.
KS Krasiejów 0-2 LZS Rudniki 5.09.2010r.
Hetman Byczyna 2-4 LZS Radawie 5.09.2010r.
Victoria Chróście 4-3 LZS Proślice 5.09.2010r.
LZS Kup 7-2 LZS Ligota Oleska 4.09.2010r.

Kolejka 3 w dniach 12-13 września

Motor Praszka 0-0 Małapanew Ozimek 12.09.2010r. - godz. 11.00
LZS Ligota Oleska 2-2 Sokół Bierdzany 11.09.2010r.
LZS Proślice 5-0 LZS Kup 12.09.2010r.
LZS Radawie 4-0 Victoria Chróścice 12.09.2010r.
LZS Rudniki 5-1 Hetman Byczyna 11.09.2010r.
LZS Szczedrzyk 6-0 KS Krasiejów 12.09.2010r,
Stal Zawadzkie 0-3 Młodzik Wołczyn 12.09.2010r.

Kolejka 4 w dniach 18-19 września

KS Krasiejów 2-3 Motor Praszka 19.09.2010r.
Sokół Bierdzany 4-3 Młodzik Wołczyn 19.09.2010r.
Małapanew Ozimek 11-0 Stal Zawadzkie 22.09.2010r.
Hetman Byczyna 1-1 LZS Szczedrzyk 19.09.2010r.
Victoria Chróścice 5-2 LZS Rudniki 19.09.2010r.
LZS Kup 0-1 LZS Radawie 18.09.2010r.
LZS Ligota Oleska 0-3 LZS Proślice 18.09.2010r.

Kolejka 5 w dniach 25-26 września

Motor Praszka 0-1 Hetman Byczyna 26.09.2010r. - godz. 11.00
LZS Proślice 1-3 Sokół Bierdzany 26.09.2010r.
LZS Radawie 6-0 LZS Ligota Oleska 26.09.2010r.
LZS Rudniki 3-0 v.o. LZS Kup 25.09.2010r.
LZS Szczedrzyk 3-5 Victoria Chróścice 25.09.2010r.
Stal Zawadzkie 4-1 KS Krasiejów 26.09.2010r.
Młodzik Wołczyn 2-1 Małapanew Ozimek 26.09.2010r.

Kolejka 6 w dniach 2-3 października

Victoria Chróścice 3-2 Motor Praszka 3.10.2010r. - godz. 11.00
Sokół Bierdzany 0-3 Małapanew Ozimek 3.10.2010r.
KS Krasiejów 1-5 Młodzik Wołczyn 3.10.2010r.
Hetman Byczyna 1-2 Stal Zawadzkie 3.10.2010r.
LZS Kup 2-2 LZS Szczedrzyk 2.10.2010r.
LZS Ligota Oleska 1-7 LZS Rudniki 2.10.2010r.
LZS Proślice 1-1 LZS Radawie 3.10.2010r.

Kolejka 7 w dniach 9-10 października

Motor Praszka 8-0 LZS Kup 10.10.2010r. - godz. 11.00
LZS Radawie 4-2 Sokół Bierdzany 10.10.2010r.
LZS Rudniki 2-2 LZS Proślice 9.10.2010r.
LZS Szczedrzyk 8-0 LZS Ligota Oleska 10.10.2010r.
Stal Zawadzkie 5-2 Victoria Chróścice 10.10.2010r.
Młodzik Wołczyn 4-1 Hetman Byczyna 10.10.2010r,
Małapanew Ozimek 4-0 KS Krasiejów 9.10.2010r.

Kolejka 8 w dniach 16-17 października

LZS Ligota Oleska 1-1 Motor Praszka 20.11.2010r.
Sokół Bierdzany 2-2 KS Krasiejów 17.10.2010r. - godz. 11.00
Hetman Byczyna 1-1 Małapanew Ozimek 17.10.2010r.
Victoria Chróścice 2-5 Młodzik Wołczyn 17.10.2010r.
LZS Kup 2-6 Stal Zawadzkie 16.10.2010r.
LZS Proślice 2-3 LZS Szczedrzyk 2.10.2010r,
LZS Radawie 2-1 LZS Rudniki 2.10.2010r.

Kolejka 9 w dniach 23-24 października

Motor Praszka 2-1
(1-0)
LZS Proślice 24.10.2010r. - godz. 11.00
LZS Rudniki 2-0 Sokół Biedzany 23.10.2010r.
LZS Szczedrzyk 0-4 LZS Radawie 24.10.2010r.
Stal Zawadzkie 1-0 LZS Ligota Oleska 24.10.2010r.
Młodzik Wołczyn 1-0 LZS Kup 24.10.2010r.
Małapanew Ozimek 3-1 Victoria Chróścice 23.10.2010r.
KS Krasiejów 3-2 Hetman Byczyna 24.10.2010r.

Kolejka 10 w dniach 30-31 października

LZS Radawie 1-1 Motor Praszka 31.10.2010r.
Sokół Bierdzany 5-2 Hetman Byczyna
Victoria Chróścice 0-1 KS Krasiejów
LZS Kup 3-6 Małapanew Ozimek
LZS Ligota Oleska 0-3 Młodzik Wołczyn
LZS Proślice 5-0 Stal Zawadzkie
LZS Rudniki 5-0 LZS Szczedrzyk

Kolejka 11 w dniach 6-7 listopada

Motor Praszka 1-0
(0-0)
LZS Rudniki 7.11.2010r - godz. 11.00.
LZS Szczedrzyk 2-2 Sokół Biedzany
Stal Zawadzkie 0-3 LZS Radawie
Młodzik Wołczyn 1-0 LZS Proślice
Małapanew Ozimek 3-0 v.o. LZS Ligota Oleska
KS Krasiejów 6-0 LZS Kup
Hetman Byczyna 3-0 v.o. Victoria Chróścice

Kolejka 12 w dniu 11 listopada

LZS Szczedrzyk 2-0 Motor Praszka
LZS Rudniki 4-4 Stal Zawadzkie
LZS Radawie 0-2 Młodzik Wołczyn .
LZS Proślice 0-7 Małapanew Ozimek 21.11.2010r.
LZS Ligota Oleska 5-2 KS Krasiejów
LZS Kup 6-2 Hetman Byczyna
Sokół Bierdzany 11-1 Victoria Chróścice

Kolejka 13 w dniu 14 listopada

Motor Praszka 1-6 Sokół Bierdzany
Stal Zawadzkie 1-2 LZS Szczedrzyk
Młodzik Wołczyn 4-1 LZS Rudniki
Małapanew Ozimek 3-2 LZS Radawie
KS Krasiejów 1-5 LZS Proślice
Hetman Byczyna 4-2 LZS Ligota Oleska
Victoria Chróścice 1-4 LZS Kup 27.11.2010r.

Kolejka 14 w dniach 27-28.03.2011r. (sobota - niedziela) godz. 11.00

Stal Zawadzkie 1-2
(0-0)
Motor Praszka 27.03.2011r.
Sokół Bierdzany 4-0 LZS Kup 27.03.2011r.
Victoria Chróścice 3-0 v.o. LZS Ligota Oleska 26.03.2011r.
Hetman Byczyna 0-2 LZS Proślice 27.03.2011r.
KS Krasiejów 0-0 LZS Radawie 27.03.2011r.
Małapanew Ozimek 3-3 LZS Rudniki 26.03.2011r.
MKS Wołczyn 2-0 LZS Szczedrzyk 27.03.2011r.

Kolejka 15 w dniach 2-3.04.2011r. (sobota - niedziela) godz. 11.00

Stal Zawadzkie 1-3 Sokół Bierdzany 3.04.2011r.
Motor Praszka 0-3 MKS Wołczyn 3.04.2011r. godz. 11.00
LZS Szczedrzyk 0-4 Małapanew Ozimek 6.04.2011r.
LZS Rudniki 0-0 KS Krasiejów 2.04.2011r.
LZS Radawie 3-0 Hetman Byczyna 3.04.2011r.
LZS Proślice 3-1 Victoria Chróście 2.04.2011r.
LZS Ligota Oleska 0-3 v.o. LZS Kup 2.04.2011r.

Kolejka 16 w dniach 9-10.04.2011r. (sobota - niedziela)

Sokół Bierdzany 3-0 v.o. LZS Ligota Oleska 10.04.2011r.
LZS Kup 0-0 LZS Proślice 9.04.2011r.
Victoria Chróścice 1-2 LZS Radawie 10.04.2011r.
Hetman Byczyna 0-2 LZS Rudniki 10.04.2011r.
KS Krasiejów 2-0 LZS Szczedrzyk 10.04.2011r.
Małapanew Ozimek 2-0 Motor Praszka 9.04.2011r. godz. 11.00
MKS Wołczyn 5-1 Stal Zawadzkie 10.04.2011r.

Kolejka 17 w dniach 16-17.04.2011r. (sobota - niedziela)

MKS Wołczyn 5-2 Sokół Bierdzany 17.04.2011r. godz. 11.00
Stal Zawadzkie 2-2 Małapanew Ozimek 17.04.2011r. godz. 11.00
Motor Praszka 5-1 KS Krasiejów 16.04.2011r. godz. 15.00
LZS Szczedrzyk 0-2 Hetman Byczyna 16.04.2011r. godz. 15.00
LZS Rudniki 2-0 Victoria Chróścice 16.04.2011r. godz. 11.00
LZS Radawie 6-0 LZS Kup 17.04.2011r. godz. 16.00
LZS Proślice 3-0 v.o. LZS Ligota Oleska 16.04.2011r. godz. 11.00

Kolejka 18 w dniu 26.04.2011r. (wtorek) godz. 16.00

Sokół Bierdzany 4-0 LZS Proślice 26.04.2011r.
LZS Ligota Oleska 0-3 v.o. LZS Radawie 26.04.2011r.
LZS Kup 2-3 LZS Rudniki 26.04.2011r.
Victoria Chróścice 2-1 LZS Szczedrzyk 26.04.2011r.
Hetman Byczyna 0-5 Motor Praszka 26.04.2011r.
KS Krasiejów 2-1 Stal Zawadzkie 26.04.2011r.
Małapanew Ozimek 6-1 MKS Wołczyn 26.04.2011r.

Kolejka 19 w dniach 30.04-1.05.2011r. (sobota - niedziela)

Małapanew Ozimek 2-0 Sokół Bierdzany 30.04.2011r. godz. 11.00
MKS Wołczyn 3-0 KS Krasiejów 1.05.2011r. godz. 11.00
Stal Zawadzkie 4-3 Hetman Byczyna 1.05.2011r. godz. 11.00
Motor Praszka 3-0 v.o. Victoria Chróścice 30.04.2011r. godz. 16.00
LZS Szczedrzyk 1-0 LZS Kup 30.04.2011r. godz. 16.00
LZS Rudniki 3-0 v.o. LZS Ligota Oleska 30.04.2011r. godz. 11.00
LZS Radawie 2-2 LZS Proślice 1.05.2011r. godz. 17.00

Kolejka 20 w dniach 7-8.05.2011r. (sobota - niedziela)

Sokół Bierdzany 0-1 LZS Radawie 8.05.2011r.
LZS Proślice 1-4 LZS Rudniki 7.05.2011r.
LZS Ligota Oleska 0-3 v.o. LZS Szczedrzyk 7.05.2011r.
LZS Kup 3-2 Motor Praszka 7.05.2011r. godz. 17.00
Victoria Chróścice 1-3 Stal Zawadzkie 8.05.2011r.
Hetman Byczyna 1-1 MKS Wołczyn 8.05.2011r.
KS Krasiejów 1-5 Małapanew Ozimek 8.05.2011r.

Kolejka 21 w dniach 14-15.05.2011r. (sobota - niedziela)

KS Krasiejów 1-4 Sokół Bierdzany 15.05.2011r.
Małapanew Ozimek 8-0 Hetman Byczyna 14.05.2011r.
MKS Wołczyn 7-1 Victoria Chróścice 15.05.2011r.
Stal Zawadzkie 0-3 v.o. LZS Kup 15.05.2011r.
Motor Praszka 3-0 v.o. LZS Ligota Oleska 14.05.2011r.
LZS Szczedrzyk 6-0 LZS Proślice 14.05.2011r.
LZS Rudniki 0-2 LZS Radawie 14.05.2011r.

Kolejka 22 w dniach 21-22.05.2011r. (sobota - niedziela)

Sokół Bierdzany 2-2 LZS Rudniki 22.05.2011r.
LZS Radawie 5-0 LZS Szczedrzyk 22.05.2011r.
LZS Proślice 1-3 Motor Praszka 21.05.2011r. godz. 11.00
LZS Ligota Oleska 0-3 v.o. Stal Zawadzkie 21.05.2011r.
LZS Kup 3-1 MKS Wołczyn 21.05.2011r.
Victoria Chróścice 1-3 Małapanew Ozimek 22.05.2011r.
Hetman Byczyna 2-2 KS Krasiejów 22.05.2011r.

Kolejka 23 w dniach 28-29.05.2011r. (sobota - niedziela)

KS Krasiejów 5-0 Victoria Chróścice 29.05.2011r.
Hetman Byczyna 1-7 Sokół Bierdzany 29.05.2011r.
MKS Wołczyn 3-0 v.o. LZS Ligota Oleska 28.05.2011r.
Małapanew Ozimek 6-0 LZS Kup 29.05.2011r.
Motor Praszka 2-2 LZS Radawie 28.05.2011r. godz. 17.00
Stal Zawadzkie 4-2 LZS Proślice 29.05.2011r.
LZS Szczedrzyk 2-2 LZS Rudniki 28.05.2011r.

Kolejka 24 w dniach 4-5.06.2011r. (sobota - niedziela)

Sokół Bierdzany 12-0 LZS Szczedrzyk 5.06.2011r.
LZS Rudniki 1-2 Motor Praszka 4.06.2011r. godz. 11.00
LZS Radawie 4-0 Stal Zawadzkie 5.06.2011r.
LZS Proślice 1-1 MKS Wołczyn 4.06.2011r.
LZS Ligota Oleska 0-3 v.o. Małapanew Ozimek 4.06.2011r.
LZS Kup 2-4 KS Krasiejów 4.06.2011r.
Victoria Chróścice 4-4 Hetman Byczyna 5.06.2011r.

Kolejka 25 w dniu 12.06.2011r. (niedziela) godz. 11.00

Victoria Chróścice 3-9 Sokół Bierdzany 12.06.2011r.
Hetman Byczyna 1-3 LZS Kup 12.06.2011r.
KS Krasiejów 3-0 v.o. LZS Ligota Oleska 11.06.2011r.
Małapanew Ozimek 3-0 v.o. LZS Proślice 12.06.2011r.
MKS Wołczyn 4-1 LZS Radawie 12.06.2011r.
Stal Zawadzkie 3-3 LZS Rudniki 12.06.2011r.
Motor Praszka 3-0 v.o. LZS Szczedrzyk 12.06.2011r.

Kolejka 26 w dniu 19.06.2011r. (niedziela) godz. 11.00

Sokół Bierdzany 3-1 Motor Praszka 19.06.2011r.
LZS Szczedrzyk 2-2 Stal Zawadzkie 19.06.2011r.
LZS Rudniki 3-3 MKS Wołczyn 19.06.2011r.
LZS Radawie 4-3 Małapanew Ozimek 19.06.2011r.
LZS Proślice 0-1 KS Krasiejów 19.06.2011r.
LZS Ligota Oleska 0-3 v.o. Hetman Byczyna 19.06.2011r.
LZS Kup 3-1 Victoria Chróścice 19.06.2011r.

ZKS Motor Praszka
ul. Sportowa 7
46-320 Praszka

tel. 034 3591 190

e-mail : motor.praszka@op.pl

   
Copyright by MOTOR-PRASZKA 2007-18