strona główna dodaj do ulubionych e-mail
 
Aktualności
Archiwum
Rozliczenia
Praszkowska liga halowa
Piszą o nas
Wywiady
Zarząd klubu
Historia klubu
Turnieje
Video
Galeria
Seniorzy
Juniorzy
Trampkarze
Młodzicy
Żacy
Orlicy
Hotel
Kontakt


Główny sponsor
UMiG Praszka







+ 48 733 574 522
+ 49 1521 6957 862





Patronat medialny


 



Klasa okręgowa 2010/2011,grupa opolska I
 
RAZEM DOM WYJAZD
Nazwa Mecze Punktów Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1. LZS Mechnice 15 32 10 2 3 38-27 5 2 1 23-15 5 0 2 15-12
2. OKS Olesno 15 31 10 1 4 53-19 6 0 2 33-9 4 1 2 20-10
3. Orzeł Źlinice 15 30 9 3 3 46-18 4 2 1 23-5 5 1 2 23-13
4. Skalnik Tarnów Opolski 15 30 9 3 3 26-14 6 1 1 17-5 3 2 2 9-9
5. LZS Kuniów 15 29 9 2 4 37-17 4 2 2 18-8 5 0 2 19-9
6. Piomar Przywory 15 27 8 3 4 25-28 5 1 2 14-14 3 2 2 11-14
7. LZS Proślice 15 27 9 0 6 32-22 5 0 3 21-12 4 0 3 11-10
8. Unia Kolonowskie 15 24 7 3 5 34-25 4 1 2 22-12 3 2 3 12-13
9. Wiking Opole 15 21 6 3 6 28-24 5 0 2 18-10 1 3 4 10-14
10. Źródło Krośnica 15 19 6 1 8 34-29 4 1 2 17-8 2 0 6 17-21
11. Motor Praszka 15 17 5 2 8 21-23 3 1 3 13-11 2 1 5 8-12
12. Victoria Dobrzyń 15 15 3 6 6 16-21 1 2 4 6-11 2 4 2 10-10
13. ZKS Górażdże 15 14 3 5 7 21-25 3 3 2 16-9 0 2 5 5-16
14. Stal Osowiec 15 13 3 4 8 22-38 3 2 2 14-15 0 2 6 8-23
15. LZS Grodziec 15 6 1 3 11 7-51 1 2 5 4- 22 0 1 6 3-29
16. LZS Sławice 15 4 1 1 13 14-73 1 1 5 7-22 0 0 8 7-51



Terminarz


Kolejka 1

ZKS Górażdże 4-1 Stal Osowiec 14.08.2010r.
LZS Grodziec 0-0 Victoria Dobrzyń 14.08.2010r.
Skalnik Tarnów Opolski 2-0 LZS Sławice 14.08.2010r.
Piomar Przywory 1-0 Źródło Krośnica 25.08.2010r.
LZS Kuniów 1-1 Wiking Opole 14.08.2010r.
OKS Olesno 1-2
(0-2)
Motor Praszka 14.08.2010r.
LZS Proślice 1-3 Unia Kolonowskie 15.08.2010r.
LZS Mechnice 2-1 Orzeł Źlinice 15.08.2010r.

Kolejka 2 w dniach 21-22 sierpnia

Stal Osowiec 4-4 Orzeł Źlinice 22.08.2010r.
Unia Kolonowskie 4-1 LZS Mechnice 22.08.2010r.
Motor Praszka 0-2 LZS Proślice 21.08.2010r.
Wiking Opole 4-1 OKS Olesno 21.08.2010r.
Źródło Krośnica 2-1 LZS Kuniów 21.08.2010r.
LZS Sławice 3-5 Piomar Przywory 21.08.2010r,
Victoria Dobrzyń 2-2 Skalnik Tarnów Opolski 22.08.2010r.
ZKS Górażdże 5-0 LZS Grodziec 21.08.2010r.

Kolejka 3 w dniach 28-29 sierpnia

LZS Grodziec 1-1 Stal Osowiec 28.08.2010r.
Skalnik Tarnów Opolski 5-1 ZKS Górażdże 28.08.2010r.
Piomar Przywory 3-2 Victoria Dobrzyń 28.08.2010r.
LZS Kuniów 7-0 LZS Sławice 28.08.2010r.
OKS Olesno 4-0 Źródło Krośnica 28.08.2010r.
LZS Proślice 4-1 Wiking Opole 29.08.2010r,
LZS Mechnice 3-1 Motor Praszka 29.08.2010r.
Orzeł Źlinice 1-1 Unia Kolonowskie 28.08.2010r.

Kolejka 4 w dniach 4-5 września

Stal Osowiec 2-0 Unia Kolonowskie 5.09.2010r.
Motor Praszka 0-4
(0-0)
Orzeł Źlinice 4.09.2010r.
Wiking Opole 2-1 LZS Mechnice 4.09.2010r.
Źródło Krośnica 0-2 LZS Proślice 4.09.2010r.
LZS Sławice 0-6 OKS Olesno 4.09.2010r.
Victoria Dobrzyń 0-3 LZS Kuniów 5.09.2010r,
ZKS Górażdże 0-0 Piomar Przywory 4.09.2010r.
LZS Grodziec 0-1 Skalnik Tarnów Opolski 4.09.2010r.

Kolejka 5 w dniach 11-12 września

Skalnik Tarnów Opolski 1-1 Stal Osowiec 11.09.2010r.
Piomar Przywory 0-0 LZS Grodziec 11.09.2010r.
LZS Kuniów 3-1 ZKS Górażdże 11.09.2010r.
OKS Olesno 0-1 Victoria Dobrzyń 11.09.2010r.
LZS Proślice 5-1 LZS Sławice 12.09.2010r.
LZS Mechnice 5-3 Źródło Krośnica 12.09.2010r.
Orzeł Źlinice 4-1 Wiking Opole 11.09.2010r.
Unia Kolonowskie 2-1 Motor Praszka 12.09.2010r.

Kolejka 6 w dniach 18-19 września

Stal Osowiec 0-0 Motor Praszka 19.09.2010r.
Wiking Opole 2-4 Unia Kolonowskie 18.09.2010r.
Źródło Krośnica 1-4 Orzeł Źlinice 18.09.2010r.
LZS Sławice 2-4 LZS Mechnice 18.09.2010r.
Victoria Dobrzyń 0-1 LZS Proślice 19.09.2010r.
ZKS Górażdże 1-2 OKS Olesno 18.09.2010r.
LZS Grodziec 1-6 LZS Kuniów 18.09.2010r.
Skalnik Tarnów Opolski 3-0 Piomar Przywory 18.09.2010r.

Kolejka 7 w dniach 25-26 września

Piomar Przywory 3-2 Stal Osowiec 25.09.2010r.
LZS Kuniów 2-3 Skalnik Tarnów Opolski 25.09.2010r.
OKS Olesno 9-2 LZS Grodziec 25.09.2010r.
LZS Proślice 2-0 ZKS Górażdże 26.09.2010r.
LZS Mechnice 2-2 Victoria Dobrzyń 26.09.2010r.
Orzeł Źlinice 11-0 LZS Sławice 25.09.2010r,
Unia Kolonowskie 6-0 Źródło Krośnica 26.09.2010r.
Motor Praszka 1-1 Wiking Opole 25.09.2010r.

Kolejka 8 w dniach 2-3 października

Stal Osowiec 2-1 Wiking Opole 3.10.2010r.
Źródło Krośnica 1-0 Motor Praszka 2.10.2010r.
LZS Sławice 0-2 Unia Kolonowskie 2.10.2010r.
Victoria Dobrzyń 2-3 Orzeł Źlinice 3.10.2010r.
ZKS Górażdże 0-1 LZS Mechnice 2.10.2010r.
LZS Grodziec 0-4 LZS Proślice 2.10.2010r,
Skalnik Tarnów Opolski 1-0 OKS Olesno 2.10.2010r.
Piomar Przywory 2-5 LZS Kuniów 2.10.2010r.

Kolejka 9 w dniach 9-10 października

LZS Kuniów 1-0 Stal Osowiec 9.10.2010r.
OKS Olesno 7-1 Piomar Przywory 9.10.2010r.
LZS Proślice 3-1 Skalnik Tarnów Opolski 10.10.2010r.
LZS Mechnice 2-1 LZS Grodziec 10.10.2010r.
Orzeł Źlinice 3-1 ZKS Górażdże 9.10.2010r.
Unia Kolonowskie 2-2 Victoria Dobrzyń 10.10.2010r,
Motor Praszka 6-0 LZS Sławice 9.10.2010r.
Wiking Opole 3-1 Źródło Krośnica 9.10.2010r.

Kolejka 10 w dniach 16-17 października

Stal osowiec 1-6 Źródło Krośnica 17.10.2010r.
LZS Sławice 0-4 Wiking Opole 16.10.2010r.
Victoria Dobrzyń 1-2
(0-1)
Motor Praszka 17.10.2010r.
ZKS Górażdże 1-1 Unia Kolonowskie 16.10.2010r.
LZS Grodziec 0-2 Orzeł Źlinice 17.10.2010r.
Skalnik Tarnów Opolski 1-3 LZS Mechnice 16.10.2010r.
Piomar Przywory 2-1 LZS Proślice 16.10.2010r.
LZS Kuniów 0-0 OKS Olesno 16.10.2010r.

Kolejka 11 w dniach 23-24 października

OKS Olesno 5-1 Stal Osowiec 23.10.2010r.
LZS Proślice 1-1 LZS Kuniów 24.10.2010r.
LZS Mechnice 1-1 Piomar Przywory 24.10.2010r.
Orzeł Źlinice 0-0 Skalnik Tarnów Opolski 23.10.2010r.
Unia Kolonowskie 7-0 LZS Grodziec 24.10.2010r.
Motor Praszka 2-1
(1-0)
ZKS Górażdże 23.10.2010r
Wiking Opole 2-1 Victoria Dobrzyń 23.10.2010r.
Źródło Krośnica 11-0 LZS Sławice 23.10.2010r.

Kolejka 12 w dniach 30-31 października

Stal Osowiec 5-3 LZS Sławice 31.10.2010r.
Victoria Dobrzyń 1-0 Źródło Krośnica 31.10.2010r.
ZKS Górażdże 1-1 Wiking Opole 30.10.2010r.
LZS Grodziec 2-1 Motor Praszka 31.10.2010r. - godz. 13.00
Skalnik Tarnów Opolski 3-0 Unia Kolonowskie 30.10.2010r.
Piomar Przywory 1-3 Orzeł Źlinice 30.10.2010r,
LZS Kuniów 1-2 LZS Mechnice 30.10.2010r.
OKS Olesno 4-0 LZS Proślice 30.10.2010r.

Kolejka 13 w dniach 6-7 listopada

LZS Proślice 3-1 Stal Osowiec 7.11.2010r.
LZS Mechnice 3-5 OKS Olesno 7.11.2010r.
Orzeł Źlinice 0-1 LZS Kuniów 6.11.2010r.
Unia Kolonowskie 0-2 Piomar Przywory 7.11.2010r.
Motor Praszka 1-2 Skalnik Tarnów Opolski 6.11.2010r.
Wiking Opole 5-0 LZS Grodziec 6.11.2010r.
Źródło Krośnica 1-1 ZKS Górażdże 6.11.2010r.
LZS Sławice 1-1 Victoria Dobrzyń 6.11.2010r.

Kolejka 14 w dniach 11 listopada

Stal Osowiec 0-1 Victoria Dobrzyń
ZKS Górażdże 4-3 LZS Sławice
LZS Grodziec 0-7 Źródło Krośnica
Skalnik Tarnów Opolski 1-0 Wiking Opole
Piomar Przywory 2-1 Motor Praszka
LZS Kuniów 3-1 Unia Kolonowskie
OKS Olesno 3-2 Orzeł Źlinice
LZS Proślice 2-3 LZS Mechnice

Kolejka 15 w dniach 14 listopada (godz. 13.30)

LZS Mechnice 5-1 Stal Osowiec
Orzeł Źlinice 4-1 LZS Proślice
Unia Kolonowskie 1-6 OKS Olesno
Motor Praszka 3-1
(1-1)
LZS Kuniów
Wiking Opole 0-2 Piomar Przywory
Źródło Krośnica 1-0 Skalnik Tarnów Opolski
LZS Sławice 1-0 LZS Grodziec
Victoria Dobrzyń 0-0 ZKS Górażdże

Kolejka 16 w dniach 19-20.03.2011r. (sobota-niedziela) godz. 15.00

Stal Osowiec - KS Górażdże 19.03.2011r.
Victoria Dobrzyń - LZS Grodziec 20.03.2011r.
LZS Sławice - Skalnik - Tarnavia Tarnów Opolski 19.03.2011r.
Źródło Krośnica - Piomar Przywory 19.03.2011r.
Wiking Opole - LZS Kuniów 19.03.2011r.
Motor Praszka - OKS Olesno 19.03.2011r.
Unia Kolonowskie - LZS Proślice 20.03.2011r.
Orzeł Źlinice - LZS Mechnice 19.03.2011r.

Kolejka 17 w dniach 26-27.03.2011r. (sobota-niedziela) godz. 15.00

Orzeł Źlinice - Stal Osowiec 26.03.2011r.
LZS Mechnice - Unia Kolonowskie 27.03.2011r.
LZS Proślice - Motor Praszka 27.03.2011r.
OKS Olesno - Wiking Opole 26.03.2011r.
LZS Kuniów - Źródło Krośnica 26.03.2011r.
Piomar Przywory - LZS Sławice 26.03.2011r.
Skalnik - Tarnavia Tarnów Opolski - Victoria Dobrzyń 26.03.2011r.
LZS Grodziec - KS Górażdże 26.03.2011r.

Kolejka 18 w dniach 2-3.04.2011r. (sobota-niedziela) godz. 16.00

Stal Osowiec - LZS Grodziec 2.04.2011r.
KS Górażdże - Skalnik - Tarnavia Tarnów Opolski 2.04.2011r.
Victoria Dobrzyń - Piomar Przywory 3.04.2011r.
LZS Sławice - LZS Kuniów 2.04.2011r.
Źródło Krośnica - OKS Olesno 2.04.2011r.
Motor Praszka - LZS Mechnice 2.04.2011r.
Wiking Opole - LZS Proślice 2.04.2011r.
Unia Kolonowskie - Orzeł Źlinice 3.04.2011r.

Kolejka 19 w dniach 9-10.04.2011r. (sobota-niedziela) godz. 16.00

Unia Kolonowskie - Stal Osowiec 10.04.2011r.
Orzeł Źlinice - Motor Praszka 9.04.2011r.
LZS Mechnice - Wiking Opole 10.04.2011r.
LZS Proślice - Źródło Krośnica 10.04.2011r.
OKS Olesno - LZS Sławice 9.04.2011r.
LZS Kuniów - Victoria Dobrzyń 9.04.2011r.
Piomar Przywory - KS Górażdże 9.04.2011r.
Skalnik - Tarnavia Tarnów Opolski - LZS Grodziec 9.04.2011r.

Kolejka 20 w dniach 16-17.04.2011r. (sobota - niedziela) godz. 16.00

Stal Osowiec - Skalnik - Tarnavia Tarnów Opolski 16.04.2011r.
LZS Grodziec - Piomar Przywory 16.04.2011r.
KS Górażdże - LZS Kuniów 16.04.2011r.
Victoria Dobrzyń - OKS Olesno 17.04.2011r.
LZS Sławice - LZS Proślice 16.04.2011r.
Motor Praszka - Unia Kolonowskie 16.04.2011r.
Źródło Krośnica - LZS Mechnice 16.04.2011r.
Wiking Opole - Orzeł Źlinice 16.04.2011r.

Kolejka 21 w dniu 23.04.2011r. (sobota) godz. 13.00

Motor Praszka - Stal Osowiec 23.04.2011r.
Unia Kolonowskie - Wiking Opole 23.04.2011r.
Orzeł Źlinice - Źródło Krośnica 23.04.2011r.
LZS Mechnice - LZS Sławice 23.04.2011r.
LZS Proślice - Victoria Dobrzyń 23.04.2011r.
OKS Olesno - KS Górażdże 23.04.2011r.
LZS Kuniów - LZS Grodziec 23.04.2011r.
Piomar Przywory - Skalnik - Tarnavia Tarnów Opolski 23.04.2011r.

Kolejka 22 w dniu 30.04.2011r. (sobota) godz. 16.00

Stal Osowiec - Piomar Przywory 30.04.2011r.
Skalnik - Tarnavia Tarnów Opolski - LZS Kuniów 30.04.2011r.
LZS Grodziec - OKS Olesno 30.04.2011r.
KS Górażdże - LZS Proślice 30.04.2011r.
Victoria Dobrzyń - LZS Mechnice 30.04.2011r.
LZS Sławice - Orzeł Źlinice 30.04.2011r.
Źródło Krośnica - Unia Kolonowskie 30.04.2011r.
Wiking Opole - Motor Praszka 30.04.2011r.

Kolejka 23 w dniu 3.05.2011r. (wtorek) godz. 17.00

Wiking Opole - Stal Osowiec 3.05.2011r.
Motor Praszka - Źródło Krośnica 3.05.2011r.
Unia Kolonowskie - LZS Sławice 3.05.2011r.
Orzeł Źlinice - Victoria Dobrzyń 3.05.2011r.
LZS Mechnice - KS Górażdże 3.05.2011r.
LZS Proślice - LZS Grodziec 3.05.2011r.
OKS Olesno - Skalnik - Tarnavia Tarnów Opolski 3.05.2011r.
LZS Kuniów - Piomar Przywory 3.05.2011r.

Kolejka 24 w dniach 7-8.05.2011r. (sobota - niedziela) godz. 17.00

Stal Osowiec - LZS Kuniów 7.05.2011r.
Piomar Przywory - OKS Olesno 7.05.2011r.
Skalnik - Tarnavia Tarnów Opolski - LZS Proślice 7.05.2011r.
LZS Grodziec - LZS Mechnice 7.05.2011r.
KS Górażdże - Orzeł Źlinice 7.05.2011r.
Victoria Dobrzyń - Unia Kolonowskie 8.05.2011r. - godz. 11.00
LZS Sławice - Motor Praszka 7.05.2011r.
Źródło Krośnica - Wiking Opole 7.05.2011r.

Kolejka 25 w dniach 14-15.05.2011r. (sobota - niedziela) godz. 17.00

Źródło Krośnica - Stal Osowiec 14.05.2011r.
Wiking Opole - LZS Sławice 14.05.2011r.
Motor Praszka - Victoria Dobrzyń 14.05.2011r.
Unia Kolonowskie - KS Górażdże 15.05.2011r.
Orzeł Źlinice - LZS Grodziec 14.05.2011r.
LZS Mechnice - Skalnik Tarnavia - Tarnów Opolski 15.05.2011r.
LZS Proślice - Piomar Przywory 15.05.2011r.
OKS Olesno - LZS Kuniów 14.05.2011r.

Kolejka 26 w dniach 21.22.05.2011r. (sobota - niedziela) godz. 17.00

Stal Osowiec - OKS Olesno 21.05.2011r.
LZS Kuniów - LZS Proślice 21.05.2011r.
Piomar Przywory - LZS Mechnice 21.05.2011r.
Skalnik Tarnavia - Tarnów Opolski - Orzeł Żlinice 21.05.2011r.
LZS Grodziec - Unia Kolonowskie 21.05.2011r.
KS Górażdże - Motor Praszka 21.05.2011r.
Victoria Dobrzyń - Wiking Opole 22.05.2011r. - godz. 12.00
LZS Sławice - Źródło Krośnica 21.05.2011r.

Kolejka 27 w dniach 28-29.05.2011r. (sobota - niedziela) godz. 17.00

LZS Sławice - Stal Osowiec 28.05.2011r.
Źródło Krośnica - Victoria Dobrzyń 28.05.2011r.
Wiking Opole - KS Górażdże 28.05.2011r.
Motor Praszka - LZS Grodziec 28.05.2011r.
Unia Kolonowskie - Skalnik Tarnavia - Tarnów Opolski 29.05.2011r.
Orzeł Źlinice - Piomar Przywory 28.05.2011r.
LZS Mechnice - LZS Kuniów 29.05.2011r.
LZS Proślice - OKS Olesno 28.05.2011r.

Kolejka 28 w dniach 4.-5.06.2011r. (sobota - niedziela) godz. 17.00

Stal Osowiec - LZS Proślice 4.06.2011r.
OKS Olesno - LZS Mechnice 4.06.2011r.
LZS Kuniów - Orzeł Źlinice 4.06.2011r.
Piomar Przywory - Unia Kolonowskie 4.06.2011r.
Skalnik - Tarnavia Tarnów Opolski - Motor Praszka 4.06.2011r.
LZS Grodziec - Wiking Opole 4.06.2011r.
KS Górażdże - Źródło Krośnica 4.06.2011r.
Victoria Dobrzyń - LZS Sławice 5.06.2011r. - godz. 12.00

Kolejka 29 w dniu 11.06.2011r. (sobota) godz. 17.00

Victoria Dobrzyń - Stal Osowiec 11.06.2011r.
LZS Sławice - KS Górażdże 11.06.2011r.
Źródło Krośnica - LZS Grodziec 11.06.2011r.
Wiking Opole - Skalnik Tarnavia - Tarnów Opolski 11.06.2011r.
Motor Praszka - Piomar Przywory 11.06.2011r.
Unia Kolonowskie - LZS Kuniów 11.06.2011r.
Orzeł Źlinice - OKS Olesno 11.06.2011r.
LZS Mechnice - LZS Proślice 11.06.2011r.

Kolejka 30 w dniu 18.06.2011r. (sobota) godz. 17.00

Stal Osowiec - LZS Mechnice 18.06.2011r.
LZS Proślice - Orzeł Źlinice 18.06.2011r.
OKS Olesno - Unia Kolonowskie 18.06.2011r.
LZS Kuniów - Motor Praszka 18.06.2011r.
Piomar Przywory - Wiking Opole 18.06.2011r.
Skalnik Tarnavia - Tarnów Opolski - Źródło Krośnica 18.06.2011r.
LZS Grodziec - LZS Sławice 18.06.2011r.
KS Górażdże - Victoria Dobrzyń 18.06.2011r.

ZKS Motor Praszka
ul. Sportowa 7
46-320 Praszka

tel. 034 3591 190

e-mail : motor.praszka@op.pl

   
Copyright by MOTOR-PRASZKA 2007-18